Центр досліджень соціальних комунікацій НБУВ
Social Communications Research Center
СІАЗ НЮБ ФПУ

Запрошуємо до співпраці!

Запрошуємо до співпраці!

Редакційна колегія збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» продовжує роботу з підготовки чергового випуску видання. Збірник включено до Реєстру наукових фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі історичних наук та соціальних комунікацій зі спеціальностей 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа і 032 – Історія та археологія.

збірник «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського»Збірник наукових праць висвітлює питання ролі бібліотек як сучасних інформаційно-комунікаційних центрів у розвитку науки, культури і соціальних комунікацій; підготовки бібліотечно-інформаційних продуктів і послуг у галузі соціально-правового інформування; розвитку діяльності бібліотечних структур, спрямованої на забезпечення інформаційного супроводу процесу суспільних трансформацій; специфіки і нових можливостей комунікації бібліотек, пов’язаних з використанням інструментарію сучасних медіа; актуальні проблеми оптимізації та підвищення ефективності бібліотек як наукових і соціокультурних центрів в умовах поширення електронних технологій.

Редколегія збірника запрошує до співпраці дослідників, яких цікавить заявлена тематика. Ознайомитися з вимогами до оформлення статей можна на сайті видання - перейти за посиланням >>>

Кінцевий термін подання статей до збірника – 30 березня 2023 року.
Автори можуть надсилати статті на адресу:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про нас
Центр досліджень соціальних комунікацій – інформаційна платформа, що репрезентує
інформаційно-аналітичну та наукову діяльність аналітичних підрозділів
Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

 

Контакти
НЮБ тел: +38 (044) 524-17-70,
e-mail: nub.naukovipratci@gmail.com
СІАЗ тел: +38 (044) 524-17-70,
e-mail: siaz2014@ukr.net
ФПУ тел: +38 (044) 525-54-70,
e-mail: fpu@nbuv.gov.ua