Центр досліджень соціальних комунікацій НБУВ
Social Communications Research Center
СІАЗ НЮБ ФПУ

Україна у відгуках зарубіжної преси

Україна у відгуках зарубіжної преси

В інформаційно-бібліографічному бюлетені подано огляд актуальних суспільно-політичних подій в Україні, опублікованих в найбільш впливових та авторитетних світових медіа. На шпальтах електронного видання висвітлюється реакція міжнародної спільноти на життя українського суспільства, віддзеркалена в 30-ти зарубіжних інтернет-версіях газетних і журнальних видань таких країн світу як: Австралія, Австрія, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Естонія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Японія.

Інформаційно-бібліографічний бюлетень містить візуальну аналітику щодо кількісно-якісного аналізу активності медіа-спільноти у висвітленні української проблематики, тематичного спрямування та тональності матеріалів ЗМІ, а також ґрунтовний аналітичний огляд зарубіжної преси за конкретний період часу щодо реакції на суспільно-політичні процеси, які відбуваються в Україні та навколо неї. У кінці бюлетеня представлено перелік використаних джерел з короткими відомостями про кожне видання.

Окрім бюлетеня, з повними текстами всіх згаданих у ньому статей можна ознайомитися на порталі НБУВ у відповідній базі даних.

Видається щомісяця, починаючи з 2011 р..

Контакт: директор ФПУ Удовик Володимир Миколайович
тел. +38 (044) 525-54-70,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2022 рік:

2023 рік:

2024 рік:

   

Про нас
Центр досліджень соціальних комунікацій – інформаційна платформа, що репрезентує
інформаційно-аналітичну та наукову діяльність аналітичних підрозділів
Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

 

Контакти
НЮБ тел: +38 (044) 524-17-70,
e-mail: nub.naukovipratci@gmail.com
СІАЗ тел: +38 (044) 524-17-70,
e-mail: siaz2014@ukr.net
ФПУ тел: +38 (044) 525-54-70,
e-mail: fpu@nbuv.gov.ua