• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Оптимізація бібліотечної діяльності у розвитку національного інформаційного простору
  • Президент України Петро Порошенко в Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського зустрівся з науковою молоддю
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Пролонгація дії Закону про особливий порядок самоврядування в ОРДЛО

Пролонгація дії Закону про особливий порядок самоврядування в ОРДЛО3 жовтня Президент України П. Порошенко вніс до парламенту законопроект № 9153, яким продовжується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, а вже 4 жовтня парламент підтримав проект закону.

Детальніше про продовження дії закону читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «До питання врегулювання конфлікту на Донбасі: пролонгація дії Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с.13-20).

Українсько-угорські відносини: чергове загострення

Українсько-угорські відносини: чергове загострення

Останнім часом відносини між Україною та Угорщиною мають досить напружений характер. Нову кризу спричинило відео з церемонії прийняття закарпатських мешканців в угорське громадянство, що відбувалося в консульстві в Береговому.

Детальніше про відносини двох країн читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Загострення відносин між Україною та Угорщиною через видачу угорських паспортів жителям Закарпаття й спроби знайти порозуміння» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с.4-12).

Національній академії правових наук України – 25 років!

Наприкінці вересня цього року відбулись урочисті загальні збори Національної академії правових наук України з нагоди 25-річчя. В урочистих заходах взяв участь Президент України П. Порошенко. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 109–112).

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Розпочалася перша серія тренінгів з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, які розробили Міністерство освіти і науки України спільно з УкрІНТЕІ та НАН України. На курс зареєструвалися слухачі з 31 закладу вищої освіти, 26 наукових установ та інших організацій. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 107).

Любов Дубровіну обрали керівником Національної бібліотеки імені Вернадського

Любов Дубровіну обрали керівником Національної бібліотеки імені ВернадськогоНаціональною академією наук України у серпні нинішнього року було оголошено конкурс на заміщення посади генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Про це повідомляє прес-служба НБУВ.