• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Зарплатна» реформа

«Зарплатна» реформаНаприкінці грудня 2014 р. Президент України П. Порошенко підписав Закон №77-VIII «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці». Які перспективи запровадження даних змін, та які проблеми спіткали підприємства вже сьогодні в метеріалі О. Кривецького «Зарплатна» реформа: проблеми дієвості» «Громадська думка» № 3 (85).

Круглий стіл «Мова і культура»

На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура»На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура», організований бібліотекою спільно з Українським мовно-інформаційним фондом НАН України.

 

Шкільна освіта

Шкільна освіта Найближчим часом освітня галузь України зазнає змін. Чого очікувати  українським освітянам, учням та їх батькам від ухвалення Реформи шкільної освіти, читайте в матеріалі Миськевич Т. «Громадська думка» № 3 (85).

В об’єктиві – регіон

В об’єктиві – регіонОстаннім часом багато активістів кримскртатарского руху заявляють про те, що нинішня влада Криму, в тому числі кримські татари, котрі у неї входять, вирішили перепідпорядкувати собі меджліс, поставивши на його чолі свою людину. Більш докладно про намагання окупаційної влади Криму замінити главу меджлісу кримськотатарського народу з законно обраного Р. Чубарова на слухняного їм Р. Ільясова йдеться у матеріалі О. Ворошилова, опублікованому у № 15 бюлетеня "Резонанс".

Безпека

Безпека20 січня в Україні стартувала четверта хвиля мобілізації. Як і попередні три, вона викликала в суспільстві безліч дискусій і питань, пов'язаних як з технічними, так і соціально-політичними та правовими аспектами її проведення. Саме цій темі присвячено аналітичний огляд Ю. Якименка, опублікований у № 15 бюлетеня "Резонанс". Автор наголошує, що остаточні підсумки мобілізації багато в чому будуть залежати від розвитку ситуації у зоні бойових дій.