Знайшли своє відображення і події суспільного життя, що набувають актуальності в контексті формування громадянського суспільства в Україні. Серед основних тем рубрики «Соціальні мережі як вияв формування громадянського суспільства» – підготовка до виборів і шляхи запобігання  корупції за допомогою створення групи у соціальних мережах «Стоп підкуп», а також  відкриття офіційних сторінок  СБУ  в соціальних мережах Facebook та Twitter, для налагодження діалогу з громадськістю та ін.

Для тих, хто розвиває свій бізнес користуючись всесвітньою мережею, цікаві  будуть нові рішення. А саме: оновлення інструменту ретаргетингу в соцмережах Twitter та Pinterest. У Twitter  з’явилась можливість прив’язки його до номерів мобільних телефонів або ID користувачів мобільних телефонів; соціальна мережа Facebook оголосила про запуск рекламної платформи Atlas, яка стежить за поведінкою конкретної людини;  а також результати дослідження про готовність користувачів робити покупки у соціальних мережах та ін.

Крім того, представлені дослідження про поширення фейкової інформації у соцмережах та найбільш дратуючі повідомлення, а також приділено увагу до інтернет-тролінгу в Польщі російськими службами, відкриття кримінальних справ та про вимогу Роскомнагляду до Facebook, Gmail і Twitter зареєструватися  в Росії як організаторів розповсюдження інформації; новий спосіб шифрування користувацьких даних від Apple і Google, який викликає занепокоєння ФБР; часткове блокування Instagram в материковому Китаї та ін. У рубриці «Проблема захисту даних. DDOS та вірусні атаки» ідеться про  DDOS-атаки на офіційні сайти Херсонщини, ТСН та деяких інших ЗМІ; експерти інформаційної безпеки звертають увагу на нову вразливість у програмному забезпеченні Linux, троянську програму BlackEnergy, Mac.BackDoor.iWorm та ін.