Соцмережа «ВКонтакте» увійшла в десятку найбільших соціальних мереж світу за версією компанії Adobe («Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1).

 

Ресурс «ВКонтакте» склав рейтинг найбільш обговорюваних її користувачами тем 2013 р. Серед міжнародних новин найпопулярнішою подією став Евромайдан у Києві, на другому місці – громадянська війна в Сирії, на третьому – викриття Е. Сноудена («Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1).

 

Соціальна мережа Facebook відмовиться від використання так званих «рекламних новин» (Sponsored stories) («Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1).

 

Психологи дійшли висновку, що активність у соціальних мережах пов’язана з двома типами мислення: повільним та швидким («Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1).

 

Агентство національної безпеки США (АНБ) має доступ до комп’ютерів та інших електронних пристроїв для розміщення на них шпигунського програмного забезпечення («Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1).

 

Хакерське угруповання «Сирійська електронна армія» (SEA) атакувало облікові записи компанії Skype у соцмережах («Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1).