Друк

Twitter готує власний агрегатор контенту

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Twitter готує власний агрегатор контенту

Сервіс мікроблогів Twitter готує власний агрегатор новин та тематичного контенту під назвою Project Lightning. Запуск новинки очікується до кінця 2015 р. У межах цього агрегатора відбиратиметься контент за конкретними подіями, опублікований у Twitter, а також додаватиметься відео та фото. Усі матеріали в тематичних потоках можна буде інтегрувати зі сторонніми сайтами чи додатками. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 11.

Друк

Віруси у соцмережі

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Віруси у соцмережі

У Facebook помічена чергова вірусна епідемія. Багато українських користувачів скаржаться, що їхні друзі в соціальній мережі вже постраждали від невідомого вірусу. Детальніше про вірусні атаки та проблеми захисту даних читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 11.

Друк

Новые разработки по созданию веб-сайтов представлены на конференции Web-It.kiev.ua

Автор: Artur. Posted in Новини

web-itГруппа по разработке сайтов Web-It.kiev.ua представила новые возможности модульного написания интернет ресурсов используя онлайн формы и другие технологические внедрения.  

Друк

Кто и Как Распределяет Средства Налогоплательщиков на Исследования в Области Экономики

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Кто и Как Распределяет Средства Налогоплательщиков на Исследования в Области ЭкономикиVoxUkraine проанализировал объем и распределение государственного финансирования научных исследований в области экономики в Украине. Как мы узнали, топ-10 крупных учреждений осваивают почти 72% объемов выделенных средств. Украинские власти должны создать новые правила, которые будут способствовать демонополизации этого рынка и создадут условия для прозрачной конкуренции и появления качественно новых игроков.

Друк

Інноваційні лікарські препарати

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Інноваційні лікарські препарати

Подорожчання товарів в Україні не оминуло і фармацевтичну галузь. Як стверджують експерти, загальний попит на ліки через це не зменшився, однак істотно зріс попит на дешевші вітчизняні аналоги вартісних медичних препаратів іноземного виробництва, що вже втратили патентний захист. Одним з провідних підприємств нашої країни, що здатне задовольнити ринковий попит на необхідні лікарські засоби доступних цінових категорій та високої якості є Завод хімічних реактивів Науково-технологічного комплексу «Інститут монокристалів» (НТК «ІМК») НАН України. Докладніше про український досвід виробництва інноваційних лікарських препаратів в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5.