Друк

Дослідження зміни клімату

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Дослідження зміни клімату

Зміна клімату є однією з найбільш актуальних проблем, що постали перед людством у XXI ст. Її регіональні прояви в Україні знайшли своє відображення в значній мінливості температурного режиму й кількості атмосферних опадів, а також у зростанні інтенсивності та повторюваності небезпечних стихійних гідрометеорологічних явищ. Науковці Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України (УкрГМІ) впродовж останніх років здійснювали дослідження, спрямовані на розробку проекцій майбутнього клімату України на найближчу й віддалену перспективи, оцінювання впливу регіональних кліматичних змін на кліматозалежні природні ресурси та стан екосистем. Докладніше про це в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3.

Друк

Отели Борисполя и Киева. Открывается регулярный рейс Киев-Пекин-Киев

Автор: Artur. Posted in Новини

Киев-Пекин авиаперелет отель КоронаВ настоящее время всё больше интерес в мире, в том числе Китае, вызывает Украина. Поэтому с 29 апреля этого года открывается новый авиа-маршрут Киев-Пекин-Киев. Для отдыха, проживания туристов и бизнесменов в Киеве имеется  много отелей, одной из которых является гостиница КоронаОчень удобное расположение гостиницы Корона на пол пути из аэропорта Борисполь в Киев делает ее особенно привлекательной для китайских туристов.

 

Друк

Партійна позиція

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Партійна позиціяПолітичні сили в Україні вже розпочинають підготовку до місцевих виборів, які, згідно з Конституцією, попередньо заплановані на 25 жовтня. Досить активно намагається привертати до себе увагу виборців ВО «Батьківщина». Її позиціонуванню з найбільш актуальних політичних і соціальних питаннь (щодо боротьби з корупцією, реформи місцевого самоврядування, обґрунтованості підвищення комунальних тарифів, звільнення Н. Савченко з російської в’язниці та ін.) та відносинам «Батьківщини» з «колегами» по парламентській коаліції, партійним рейтингам тощо присвячено аналітичний огляд Н. Тарасенко, опублікований у № 31 бюлетеня "Резонанс".

Друк

Інноваційний розвиток

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Інноваційний розвиток

Прагнення до активнішого міжнародного науково-технологічного співробітництва України потребує розробки відповідної державної інноваційної політики, яка б врахувала досвід та успішні практики Європейського Союзу. Докладніше про зарубіжний досвід державного регулювання інноваційного розвитку та доцільність його використання в Україні в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3.

Друк

Ставлення суспільства до науки

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Ставлення суспільства до науки

Для пошуку ефективних шляхів розвитку науки важливо мати об’єктивну інформацію щодо сприйняття в суспільній свідомості вітчизняної науки і діяльності науковців. Громадська думка, загальні уявлення людей щодо ролі науки в суспільстві, престижу професії науковця, довіри до вчених дуже важливі для ефективного діалогу влади і науки, влади і суспільства. Не випадково в розвинутих країнах світу проводять регулярні опитування населення з приводу ставлення до науки. Докладніше про це в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3.