Друк

Электронные торги: правила или схемы?

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Служба информационно-аналитического обеспечения органов государственной власти обращала внимание на проблемы, которые существуют  в процедуре проведения электронных тендеров в департаменте госзакупок Минэкономразвития. Однако никаких изменений не произошло. Теперь уже официальное издание -газета "Голос Украины" обращает внимание на системные проблемы при проведении тендеров. Сколько же должно пройти времени, чтобы тендерные комиссии начали работать не нарушая закон: по правилам, а не по схемам?"

Друк

Конституційна реформа

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Конституційна реформа

Указом від 31 березня 2015 р. Президент України П. Порошенко затвердив персональний склад Конституційної Комісії. Про її склад, пріоритети діяльності та напрями реформування Основного Закону читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко в № 10 «Україна: події, факти, коментарі».

Друк

Нова патрульна служба

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Нова патрульна служба

Реформа в структурі МВС є давно на часі. Попередні спроби косметичних  реформ  не  принесли  позитивного  результату.  Враховуючу  прорахунки попередніх «реформаторських» ініціатив, діюча влада анонсувала кардинальні зміни, у рамках яких розпочала створення нової патрульної служби в Україні. Детальніше про реформу та її очікувані результати дізнавайтесь з «України: події, факти, коментарі» № 10.

Друк

Опозиційний блок

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Опозиційний блок

Політичні партії в Україні розпочали підготовку до виборів у місцеві органи влади, які мають відбутися восени 2015 р. Про нинішні електоральні позиції Опозиційного блоку, можливі акценти виборчої кампанії цієї партії читайте в статті І. Рудя в № 10 «Україна: події, факти, коментарі».

Друк

Дискурс бібліотек Росії

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Дискурс бібліотек Росії

Яку пам’ять зберігатимуть і формуватимуть бібліотеки?

Бібліотечна  діяльність, як і бібліотечно-інформаційна продукція несуть на собі відбиток того концепту національної свідомості, який є домінуючим у суспільстві та/або визначений пріоритетним на урядовому рівні, що проявляється в певному соціокультурному дискурсі бібліотеки. Цей дискурс у підсумку визначає ті смисли, які «запам’ятовуватиме» користувач, і ті,  які  приречені  на  забуття  й  «стиратимуться»  з  національної  пам’яті, трансформуючи відповідним чином національну свідомість.

Розкриттю специфіки соціокультурного дискурсу російських національних бібліотек як джерела визначення пріоритетних для сучасної Росії  маркерів  національної пам’яті присвячена стаття Т. Гранчак в №  10 «Україна: події, факти, коментарі».