Друк

Українсько-польські відносини

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Українсько-польські відносини

Місяць тому в Польщі, яка займає одне з ключових місць серед країн, що підтримують українські євроінтеграційні процеси та сприяють відстоюванню інтересів Української держави на міжнародній арені, відбулися президентські вибори, перемогу на яких здобув представник консервативної партії «Право і справедливість» А. Дуда.

Чи  відбулись зміни в  політиці  Польщі стосовно України з приходом до влади нового президента і чого чекати від українсько-польських відносин в найближчій перспективі, дізнавайтесь з аналітичної статті Н. Тарасенко в № 45 «Резонансу»

Друк

Facebook випустила новий додаток для обміну фотографіями

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Facebook випустила новий додаток для обміну фотографіями

Facebook випустила новий додаток Moments, який дає змогу обмінюватися фотографіями, не публікуючи їх у соціальній мережі. Програма покликана вирішити проблему обміну зображеннями між користувачами, які не хочуть, щоб знімки опинилися у відкритому доступі. Детальніше про цю та інші новини читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 11.

Друк

Модерування контенту в соцмережі Facebook

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Модерування контенту в соцмережі Facebook

Міністр інформаційної політики України Ю. Стець і заступник міністра А. Біденко зустрілися з директором з питань громадської політики Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Т. Крістенсеном. Представники Facebook підтвердили, що розпочинають з українською стороною діалог щодо більш ретельних і виважених підходів до моніторингу українського сегмента Facebook. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 11.

Друк

«Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства»

Автор: Redaktor. Posted in Новини

«Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства» 10-11 вересня 2015 р. Науково-технічна бібліотека НУ «Львівська політехніка» проводить Шосту міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства».

Співорганізатори конференції: бібліотеки польських Технічних університетів м. Краків і м. Лодзь.

До 1 липня 2015 р. триває реєстрація. Запрошуємо подавати заявки на участь.

Друк

Харків

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Харків

Сьогоднішня політична ситуація в Харкові, як і в цілому в країні, багато в чому визначається фактором наближення місцевих виборів, які, за оцінками експертів, в черговий раз продемонструють зростання протиріч в українському політикумі і можуть мати в якості наслідків трансформацію або зміну регіональних еліт. Одним з найбільш обговорюваних в ЗМІ питань у контексті підготовки до місцевих виборів є ймовірність реваншу опозиційних сил в регіонах Півдня і Сходу України. Більш докладно про це читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка в № 44 «Резонансу».