• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«UNIVERSITATES. НАУКА ТА ПРОСВІТА»

До Вашої уваги Центр досліджень соціальних комунікацій пропонує: Всеукраїнський науково-популярний щоквартальний журнал «UNIVERSITATES. Наука та просвіта» Асоціації випускників, викладачів і друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна № 2 за 2015 рік.

В Instagram з’являться підбірки фото за актуальними темами

В Instagram з’являться підбірки фото за актуальними темами

В Instagram з’явилися нові функції – пошук за геотегами і актуальні новинні тренди. Останні оновлюються в режимі реального часу. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12.

Алгоритм навчили шукати пожежі на знімках в соцмережах

Алгоритм навчили шукати пожежі на знімках в соцмережах

Учені з Університету Сан-Паулу, Бразилія, створили алгоритм для автоматичного виявлення пожеж на фотографіях у соцмережах. Дана робота була частиною проекту Rescuer, в рамках якого планується створити систему швидкого реагування на надзвичайні події за даними з соціальних мереж. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12.

ПЕН-центр США засудив необґрунтоване блокування акаунтів у Facebook, які критикують Путіна

ПЕН-центр США засудив необґрунтоване блокування акаунтів у Facebook, які критикують Путіна

Американський ПЕН-центр виступив проти вилучення на сайті соцмережі постів і блокування профілів українських і російських противників режиму президента РФ В. Путіна і закликає Facebook своєчасно відновити весь належний контент. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12.

Інтерв’ю з членом Конституційної комісії О. Л. Копиленком

Олександр Копиленко: …Якщо ми виходимо з того, що Крим був, є та залишається українською територією, а нинішній конфлікт на Донбасі буде розв’язаний, то внесення в нову редакцію Конституції України норми про те, що Крим та Донбас є окупованими частинами території України, я вважаю недоцільним