• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Вітаємо Валерію Струнгар із захистом кандидатської дисертації!

Щиро вітаємо нашу колегу Валерію Струнгар із успішним захистом кандидатської дисертації «Бібліотечна складова в системі суспільного використання соціальних медіа». Нехай сьогоднішня важлива подія буде сходинкою на творчому шляху, натхнення на ньому і успіхів!
Колектив НЮБ, СІАЗ та ФПУ
 
 
 
 
 
 
 
 

Науці потрібні жінки

Науці потрібні жінки

ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» оголошує про старт Премії «Для жінок у науці» задля сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), та заохоченню їх внеску в розвиток української науки. Українська премія є частиною глобальної програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці», мета якої полягає у підтримці та відзначенні талановитих жінок-науковців та заохоченні молодих жінок обирати наукові професії. Гасло програми – «Світу потрібна наука, а науці потрібні жінки». Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (С. 80–81).

НАН України: підсумки діяльності та завдання на наступний період

НАН України: підсумки діяльності та завдання на наступний період

Під час звітної сесії Загальних зборів НАН України представлено отримані минулого року результати фундаментальних і прикладних досліджень, проаналізовано проблеми звітного періоду й визначено основні завдання Академії щодо подальшого розвитку науки й наукового забезпечення інноваційного розвитку нашої держави. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (С. 63–77).

Зміни до порядку про присвоєння вчених звань

Зміни до порядку про присвоєння вчених звань

Кабінет Міністрів України посилив відповідальність за порушення академічної доброчесності під час присвоєння вченого звання. У випадку недотримання законодавства з питань присвоєння вчених звань, зокрема за порушення академічної доброчесності, атестаційна колегія МОН скасовуватиме рішення вченої ради та відмовлятиме у видачі державного документа про присвоєння вченого звання. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (С. 142–143).

Конкурс біомедичних стартапів

Конкурс біомедичних стартапів

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: зміни до порядку про присвоєння вчених звань; церемонію нагородження Web of Science Awards Ukraine 2018; український Марш за науку; переможців першого в Україні конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge; результати рейтингу українських закладів вищої освіти за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus та багато іншого.