• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • ХVII Мiжнародний фiнансовий форум

Проект «Новий шовковий шлях» у глобальному вимірі

Логіка розвитку цивілізації свідчить, про те, що незважаючи на протести антиглобалістів та інерцію традиційної системи взаємовідносин, процеси глобалізації в сучасному світі набувають незворотного характеру.

Детальніше про сучасні особливості міжнародної кооперації читайте в аналітичному огляді Р. Жангожі «Проект «Новый шелковый путь» как фактор диверсификации транснациональных торгово-экономических отношений» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 38 - 42).

Президентські вибори у Франції та українське питання

Президентські вибори у Франції та українське питання

У першу неділю травня у Франції завершилися президентські перегони, до яких останнім часом була прикута увага всього цивілізованого світу та зокрема України.

Детальніше, про наслідки президентських виборів у Франції для України читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Результати президентських виборів у Франції: чого очікувати Україні» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 30 - 37).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. в Україні

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. в Україні

Вибори голів та депутатів об'єднаних територіальних громад, що відбулися 30 квітня стали одними з найбільш масштабних в Україні за останні два роки.

Детальніше, про загальні результати місцевих виборів, читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка «Итоги выборов в объединенные территориальные общины в оценках СМИ» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 27 - 30).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (центральний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (центральний регіон)

30 квітня, відбувся черговий етап виборів до новостворених ОТГ. У цілому, за оцінками спостерігачів, вибори відбулися достатньо організовано, але не обійшлося й без певних ускладнень і порушень. Так, особлива ситуація з виборами до об’єднаних територіальних громад склалася на Черкащині, зокрема у м. Шпола.

Детальніше, про результати виборів 30 квітня в центральному регіоні України читайте в аналітичному огляді І. Рудя «Вибори ОТГ 30 квітня в центральних областях: результати, виборчий процес, оцінки експертів» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22 - 26).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (східний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (східний регіон)

У країні триває реформа децентралізації, одним з ключових елементів якої є формування нової системи самоврядування. У неділю, 30 квітня, відбувся черговий етап виборчого марафону в новостворених об’єднаних територіальних громадах України.

Про підсумки місцевих виборів у східному регіоні, читайте в аналітичному огляді М. Закірова «Політичні підсумки виборів місцевих голів і депутатів у об’єднаних територіальних громадах Сходу України» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 16 - 22).