• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • Прогнози і оцінки експертів концепції пенсійної реформи

Зміни в алгоритмі стрічки новин Facebook

Зміни в алгоритмі стрічки новин Facebook

Cистема cоціальної мережі Facebook буде знижувати пости з посиланнями на сайти «низької якості». Під це визначення потраплять сайти з малим обсягом контенту, дратуючим контентом, шкідливою або шокуючою рекламою. Перш ніж запровадити ці зміни, Facebook провела опитування серед користувачів. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9 (С. 11).

«Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України

«Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України16-17 травня 2017 року Служба інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, Фонд Президентів України та Національна юридична бібліотека взяли участь у 9 «Інформаційному ярмарку – 2017», що проходив у Верховній Раді України. Традиція організації таких виставок була започаткована у 1998 році з метою презентації ресурсів організацій громадянського суспільства та міжнародних донорських організацій, що співпрацюють з ВРУ.

Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху

Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіхуМонографія співробітників Інституту економіки промисловості "Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху" визнана кращим книжковим виданням НАН України 2017 року у номінації "Науково-популярні видання. Суспільно-гуманітарний напрям".

Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху: монографія / О.Ф. Новікова, О.І. Амоша, В.П. Антонюк та ін.; НАН України, Ін-т економіки пром-сті. – Київ, 2016. – 448 с. ISBN 978-966-02-8076-2

Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе

Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе17 травня Національну бібліотеку України імені В.І.Вернадського відвідала делегація Національної парламентської бібліотеки  Грузії ім. Іллі Чавчавадзе у складі генерального директора  Гіоргі Кекелідзе, директора департаменту бібліотечних ресурсів Левана Тактакішвілі, фахівця з комплектування фондів винного залу Парламентської бібліотеки Бесаріона Баджелідзе, а також радник генерального директора з питань міжнародних відносин Акакі Кенчошвілі.

Українсько-польська наукова співпраця

Українсько-польська наукова співпраця

Національна академія наук України та Польська академія наук оголошують конкурс українсько-польських проектів на 2018–2020 рр. До конкурсу з українського боку допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці ПАН. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (с. 33–34).