• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Проблеми та перспективи вітчизняної туристичної галузі

Проблеми та перспективи вітчизняної туристичної галузі

Економічний ракурс

Щорічно влітку питання туризму та відповідно проблеми розвитку туристично-рекреаційної галузі традиційно стають об’єктом підвищеної уваги ЗМІ.

Детальніше про проблеми та перспективи вітчизняної туристичної галузі читайте в аналітичному огляді С. Кулицького «Туристично-рекреаційна галузь в Україні: стан, проблеми, оцінка перспектив» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с.52-62).

Перші 100 днів президента В. Зеленського

Перші 100 днів президента В. Зеленського

Політика

Минуло 100 днів з моменту вступу В. Зеленського на посаду Президента України. Ці дні В. Зеленський пропрацював з непідконтрольним урядом і недружнім парламентом. Незважаючи на це, набули чіткої орієнтації основні вектори його політики.

Детальніше про підсумки 100-денної роботи дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Горової «100 днів і трохи більше… Формування основних векторів роботи» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с.44-52).

Подробиці візиту Дж. Болтона до України

Подробиці візиту Дж. Болтона до України

Політика

Говорячи про цілі візиту в Україну радника президента США з національної безпеки Дж. Болтона, офіційні особи відзначали його наміри ознайомитися з пріоритетами нового уряду України після обрання главою держави В. Зеленського.

Про деталі візиту та перспективи співпраці читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка «Визит советника президента США по национальной безопасности Дж. Болтона в Украину в оценках СМИ» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с.38-44).

Новий парламент розпочав роботу

Новий парламент розпочав роботу

29 серпня 2019 року відбулося урочисте відкриття І сесії Верховної Ради України IX скликання з нагоди складання присяги новообраними народними депутатами.

Детальніше про початок роботи українського парламенту читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Начало работы Верховной Рады Украины IX созыва в отзывах экспертов» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с.27-38).

Як Україна відзначала 28-річницю незалежності

Як Україна відзначала 28-річницю незалежності

24 серпня 2019 р. Україна відсвяткувала 28-й День Незалежності. У столиці відбувся як офіційний захід «Хода гідності», так і неофіційний «Марш захисників України». На урочистих заходах у центрі Києва у піковий період за різними даними було близько 50 тис. людей.

Про деталі святкування дізнавайтеся з аналітичного огляду М. Дем’яненка «28-й День Незалежності: подробиці святкування» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с.19-26).