• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України»
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

НАН України: основні засади розвитку та державної підтримки

НАН України: основні засади розвитку та державної підтримки

Наука

17 жовтня 2018 р. відбулося спільне засідання Президії НАН України та Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Мета засідання полягала в обговоренні основних засад розвитку та державної підтримки Національної академії наук України, що є надзвичайно актуальним в контексті визначення ролі науки у розвитку суспільства та української держави, а також відповідного місця Національної академії наук України у цьому процесі з урахуванням 100-річного досвіду її діяльності.  Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9 (С. 6061).

У КНР відбулися заходи з нагоди 100-річчя НАН України

У КНР відбулися заходи з нагоди 100-річчя НАН України

Наука

Наприкінці жовтня в м. Циндао (провінція Шаньдун, КНР) відбулися заходи, присвячені 100-річному ювілею НАН України. До складу української делегації, яку очолював віце-президент НАН України академік А. Загородній, увійшли представники низки наукових установ Академії, а також представники Міністерства освіти і науки України та провідних вітчизняних університетів. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9 (С. 6467).

Л. А. Дубровіну призначено генеральним директором НБУВ

Л. А. Дубровіну призначено генеральним директором НБУВПостановою Президії Національної академії наук України № 312 від 07.11.18 члена-кореспондента НАН України Дубровіну Л. А. призначено генеральним директором Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського на підставі рішення зборів наукових працівників НБУВ від 17.10.18 та рекомендації загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України від 25.10.18.

Колектив Центру досліджень соціальних комунікацій НБУВ сердечно вітає Любов Андріївну Дубровіну! Бажаємо Вам нових звершень у професійній діяльності, невичерпної енергії у реалізації творчих задумів та планів!

Звіт про роботу секції «Оптимізація бібліотечної діяльності у розвитку національного інформаційного простору»

Звіт про роботу секції «Оптимізація бібліотечної діяльності у розвитку національного інформаційного простору»7 листопада в рамках роботи Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» відбулась робота секції 4 «Оптимізація бібліотечної діяльності у розвитку національного інформаційного простору» (керівник – заступник гендиректора НБУВ, керівник СІАЗ, д-р іст. наук, проф. В. М. Горовий, учений секретар – ст. наук. співроб. відділу політологічного аналізу СІАЗ НБУВ, д-р соц. ком., ст. наук. співроб. Т. Ю. Гранчак).