• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Стратегія розвитку «Слуги народу» (аналіз за результатами чергового з’їзду партії)

Стратегія розвитку «Слуги народу» (аналіз за результатами чергового з’їзду партії)

Політика 

10 листопада 2019 р., відбувся з’їздполітичної партії «Слуга народу». Форум, який проходив у виставковому комплексі «Парковий» у Києві, відвідали понад 500 учасників, утім ухвалювали рішення лише 52 делегати.

Про деталі з’їзду дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Головні завдання та нові лідери «Слуги народу» за результатами чергового з’їзду партії» в № 22 «Україна: події, факти, коментарі» (с.4-8).

До питання газових переговорів між Україною, РФ та Європейською Комісією

До питання газових переговорів між Україною, РФ та Європейською Комісією

28 жовтня в Брюсселі відбувся черговий раунд тристоронніх переговорів між делегаціями України, РФ і Європейської Комісії про умови транзиту російського газу по території України після завершення чинного контракту між НАК «Нафтогаз України» і ПАТ «Газпром» з 1 січня 2020 р.

Про деталі газових переговорів дізнавайтеся з аналітичного огляду О. Рябоконя «Очередной раунд трехсторонних переговоров по газу в Брюсселе освещает политическую плоскость» в № 21 «Україна: події, факти, коментарі» (с.74-79).

Проблеми розвитку української вугільної промисловості

Проблеми розвитку української вугільної промисловості

Наближення зими й опалювального сезону загострило інтерес українського суспільства, загалом, і ЗМІ, зокрема, до проблем вітчизняного паливно-енергетичного комплексу (ПЕК), включаючи його базову галузь – вугільну промисловість.

Детальніше про проблеми розвитку вугільної галузі дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Вугільна промисловість України: стан і проблеми розвитку в контексті національної безпеки» в № 21 «Україна: події, факти, коментарі» (с.62-74).

Військово-політична активність Туреччини в Сирії та її вплив на геополітичні процеси

Військово-політична активність Туреччини в Сирії  та її вплив на геополітичні процеси

Політика

Теперішні дії Анкари в Сирії практично нікого не залишають байдужими. І партнери Туреччини по НАТО і по обговоренню можливого вступу в Євросоюз енергійно критикують військово-політичний курс президента Р. Ердогана.

Детальніше про військово-політична активність Туреччини в Сирії читайте в аналітичному огляді О. Ауліна «Джерело миру по-турецьки» в № 21 «Україна: події, факти, коментарі» (с.57-61).

Старт опалювального сезону: готовність та загрози

Старт опалювального сезону: готовність та загрози

Тепле, сонячне «бабине літо» вже майже скінчилося й, відповідно, актуалізувалася тема опалювального сезону, який офіційно мав стартувати ще 15 жовтня 2019 р.

Детальніше про початок опалювального сезону в Україні читайте в аналітичному огляді С. Горової «Теплу взимку – бути!» в № 21 «Україна: події, факти, коментарі» (с.54-57).