• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Президент В. Зеленський зустрівся з керівництвом НАН України

Президент В. Зеленський зустрівся з керівництвом НАН України

НАУКА

Президент України В. Зеленський обговорив із керівництвом Національної академії наук України рівень і перспективи розвитку вітчизняної науки. Під час зустрічі обговорювалися також окремі ключові проблеми розвитку Української держави, вирішення яких потребує належного науково-технічного забезпечення. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 98–101).

Реформування наукової сфери

Реформування наукової сфери

НАУКА

У Міністерстві освіти і науки України почали працювати кілька робочих груп, які готуватимуть пропозиції та рішення для подальших змін у науковій сфері. Зокрема, йдеться про впровадження Плану заходів щодо реформування вітчизняної наукової сфери, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 68–70).

Підготовка наукових кадрів

Підготовка наукових кадрів

АНОНС

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: українсько-китайське науково-технічне співробітництво; конкурси на здобуття Золотої медалі імені В. І. Вернадського Національної академії наук України у 2019 р., на здобуття премій для студентів вищих навчальних закладів і молодих учених, що присуджуються НАН України у 2019 р. та на розміщення державного замовлення у 2019 р. на підготовку наукових кадрів через аспірантуру та докторантуру; впровадження Плану заходів щодо реформування вітчизняної наукової сфери; підключення закладів вищої освіти та наукових установ України до баз даних Scopus та Web of Science за кошти бюджету та багато іншого.

Інтелектуальна власність в інформаційному суспільстві

Інтелектуальна власність в інформаційному суспільствіСвіжий номер інформаційно-аналітичного дайджесту «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері» (№6, 2019). У номері: Вакарчук подав заявки на реєстрацію чотирьох “політичних” товарних знаків; Зеленський реєструє ще п’ять нових товарних знаків; як боротися з патентними тролями; в Україні збільшили вартість реєстрації об’єктів інтелектуальної власності; прикарпатська бринза стане першим географічним зазначенням України; постачальника бронежилетів для Міноборони звинуватили в крадіжці інтелектуальної власності;

Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо з Днем Конституції України!Шановні колеги!

Вітаємо вас із Днем Конституції України. Щиро бажаємо творчого натхнення, високих досягнень та нових звершень заради реалізації принципів Основного закону – народовладдя, гуманізму і верховенства права. Шануймо демократичні завоювання, які ми здобули за роки незалежності, та самовіддано працюймо заради розвитку та зміцнення України!

З повагою колектив НЮБ, CІАЗ та ФПУ НБУВ