• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

У реалізації різних форм міжнародної співпраці беруть участь понад 100 установ та організацій НАН України. Співробітництво відбувається в рамках 119 угод, підписаних Академією, з яких 35 – з країнами Азійсько-Тихоокеанського регіону, 34 – з європейськими державами, 25 – з країнами СНД, 16 – з країнами Африки та Близького Сходу, 9 – з країнами Америки. Докладніше про міжнародне співробітництво установ НАН України у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.

Наука та освіта

Наука та освіта

Сьогодні всі країни світу, які претендують на входження до “суспільства знань”, активно шукають нові ефективні шляхи, методи і форми взаємодії науки та освіти. Україна не може стояти осторонь цього процесу, і це потребує постійних зусиль як науковців, так і освітян. Докладніше про перспективи співпраці вищих навчальних закладів з інститутами НАН України у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.

Донбас

Донбас

Загальна політична нестабільність і збройний конфлікт в регіоні - головні чинники, що визначають хід підготовки до позачергових парламентських виборів на Донбасі. Серед найбільш актуальних проблем підготовки виборів у Донецькій та Луганській областях - забезпечення охорони виборчих дільниць. Існують проблеми і з організацією роботи на виборах міжнародних спостерігачів. Крім того, не врегульовано питання призначення повторних виборів у тих округах, де голосування не відбудеться. Більш детально про проблеми організації виборчого процесу на Донбасі, а також політичних уподобаннях мешканців регіону йдеться у аналітичному огляді Ю. Якименка в № 79 "Резонансу".

Парламентська виборча кампанія

Парламентська виборча кампанія

Одним з головних мотивів проведення позачергових виборів до ВР України є необхідність очищення влади. Проте, на думку експертів, досягненню цієї мети суттєво заважатиме те, що нинішні парламентські вибори відбуватимуться за старою виборчою системою. Детальніше про основні тенденції парламентської виборчої кампанії в Україні читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова в № 79 "Резонансу".