• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Промисловість

Промисловість

У аналітичному огляді О. Рябоконя (Резонанс № 91) розглядається стан і функціонування металургійної промисловості України в 2014 році, аналізуються вплив воєнних дій на сході України і тенденцій на світових ринках, які спричинили падіння виробництва в металургійній галузі та висвітлюються експертні думки щодо перспектив відновлення обсягу виробництва і експорту.

Металургія

Металургія

Металлургическая отрасль Украины в результате политических и экономических событий этого года, а также военных действий на востоке страны переживает рецессию и ощутимое падение в производстве и экспорте продукции. Более детально о современном состоянии и дальнейших перспективах развития отечественной металлургии читайте в аналитической статье А. Рябоконя в № 91.

Сільське господарство

Сільське господарство

В сьогоднішніх умовах військового протистояння й економічної кризи сільське господарство на тлі проблем в інших галузях демонструє позитивну тенденцію. Як зазначив Прем’єр-міністр України А. Яценюк, протягом останніх декількох місяців агропромисловість стала єдиною галуззю економіки в Україні, яка збільшила виробництво і експорт. Детальніше про ситуацію в аграрному секторі, секрети успіху та перспективи вітчизняних аграріїв читайте в аналітичній статті А. Потіхи в № 90 «Резонансу».

Поради для бізнесу

Поради для бізнесу

Дослідження німецьких учених про те, як лайки впливають на покупки в Інтернеті та поради маркетологам як перетворити передплатників у соціальних мережах на потенціальних клієнтів – читайте в інформаційно-аналітичному бюлетені «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 22.

Cоціальні медіа

Cоціальні медіа

Соціальні медіа значно розширюють технічні можливості для роботи вчених. Водночас мають рацію дослідники, які вказують на ряд проблем і бар’єрів, що виникають при цьому в науковців. Докладніше про мережеві технології у сфері науки у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.