• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Національне інформаційне виробництво

Інформаційне виробництво

У процесі вдосконалення українського державотворення протягом двох останніх десятиріч набули якісно нового змісту вимоги до системи соціальних інформаційних комунікацій, пов’язані з необхідністю вдосконалення процесу продукування ресурсів для обслуговування  інформаційної вертикалі органів державної влади та місцевого самоврядування. Докладніше про національне інформаційне виробництво в контексті глобальних викликів  у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Госрегулирование

Госрегулирование

Образование, интеллектуальная собственность и усовершенствование системы налогообложения – как правительство планирует развивать ИТ отрасль
в 2015 году.

Суспільне телебачення і радіомовлення

Суспільне телебачення і радіомовлення

Питання про перебіг створення Суспільного телебачення і радіомовлення розглянуто на  засіданні колегії Держкомтелерадіо 25 листопада 2014 року. Заслухавши інформацію доповідача – генерального директора Національної телекомпанії України Аласанії З. Г., колегія ухвалила рішення  щодо створення 10-ти тематичних робочих груп за напрямами. Завданням кожної групи є  ґрунтовне опрацювання питань в рамках компетенції.

Диверсифікація ядерного палива

Диверсифікація ядерного палива

Ядерне паливо для атомних електростанцій американської компанії Westinghouse успішно пройшло експертизу в Україні. Це дасть змогу постачати в Україну альтернативні російським модернізовані тепловидільні збірки ТВЗ-WR. Українські вчені беруть участь у кваліфікації ядерного палива компанії Westinghouse. Докладніше про диверсифікацію ядерного палива для України та участь фахівців НАН України у вирішенні цієї проблеми у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Нова українська соцмережа

Нова українська соцмережа

В Україні з’явився аналог Twitter. Нова патріотична соціальна мережа Zozu.org доступна 13 мовами, крім російської. В основі проекту лежить ідея надання українцям можливості вільно спілкуватися, уникаючи маніпуляцій і обмежень сусідньої країни. Детальніше про новинки соціальних мереж у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 21.