• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Звернення Президента України (з приводу розстрілу автобуса під Волновахою)

Звернення Президента України (з приводу розстрілу автобуса під Волновахою)

Звернення Президента України

Дорогі співвітчизники!

Сьогоднішня страшна трагедія під Волновахою належить до таких подій, які навіть за суворими мірками теперішніх часів вирізняються своєю жорстокістю. Від яких холодіє душа.

Євроатом

Євроатом

У Києві у Великому конференц-залі НАН України відбулося перше засідання Координаційного комітету «Україна – Євроатом з питань ядерної безпеки». Співробітництво між Україною та Євроатомом має велике значення для безпеки мирного використання ядерної енергії, розвитку досліджень у галузі термоядерного синтезу та спільної розробки перспективних технологій ядерної сфери. Докладніше про важливий етап у розвитку науково-технічного співробітництва України з Євратомом у галузі ядерної безпеки у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Наукові проекти

Наукові проекти

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», у якому ви дізнаєтеся про основні результати виконання в 2014 р. наукових проектів у межах цільових комплексних програм наукових досліджень НАН України, про моніторингове дослідження «Роль науки в модернізації українського суспільства», про співпрацю науки та виробництва у фармацевтичній галузі як новий рівень партнерства в розробці та впровадженні інноваційних препаратів та багато іншого.

Ініціативи Президента

Ініціативи Президента

У випуску 13 за 26 грудня 2014 р. – 8 січня 2015 р. читайте:

Аналітичний коментар: «Реалізація президентських ініціатив в сфері обороноздатності як фактор унормування проблеми донбаського регіону»;

Законопроект, який сприятиме залученню європейських інвестицій у проекти регіонального розвитку, готується до другого читання, − В’ячеслав Негода;

Бюджетна децентралізація з обговорення перейшла до конкретних дій Уряду, − Геннадій Зубко;

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БОЄЗДАТНОСТІ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БОЄЗДАТНОСТІ

Президент України Петро Порошенко 5 січня передав українській армії більше 150 одиниць військової техніки для боротьби з сепаратистами. На військовому аеродромі в Житомирській області Президент вручив військовим сертифікати на техніку, озброєння і стрілецьку зброю, а також на два військові літаки МіГ-29 і два – СУ-27. Детальніше, про боєздатність української армії та прогнозні оцінки експертів в коментарі С. Горової.