• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Нагнітання паніки

Нагнітання паніки

Російська пропагандистська машина активно втручається в будь-які невдачі суспільного та економічного життя в Україні, розкручуючи теми поразок та близького кінця в соціальних мережах. Останнім часом фейкові акаунти в соцмережах, що мають ознаки бот-мережі, почали розкручувати тему фінансового Майдану. Також помітна активність ботів Кремля з приводу падіння курсу гривні. Детальніше про цю та інші новини читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4.

Інформаційне протистояння

Міністерство інформаційної політики запустило сайт під назвою «Інформаційні війська України», який закликає волонтерів долучатися до інформаційної боротьби. Детальніше про те, як можна допомогти державі на “інформаційному полі бою” читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4.

«Зарплатна» реформа

«Зарплатна» реформаНаприкінці грудня 2014 р. Президент України П. Порошенко підписав Закон №77-VIII «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці». Які перспективи запровадження даних змін, та які проблеми спіткали підприємства вже сьогодні в метеріалі О. Кривецького «Зарплатна» реформа: проблеми дієвості» «Громадська думка» № 3 (85).

Круглий стіл «Мова і культура»

На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура»На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура», організований бібліотекою спільно з Українським мовно-інформаційним фондом НАН України.

 

Шкільна освіта

Шкільна освіта Найближчим часом освітня галузь України зазнає змін. Чого очікувати  українським освітянам, учням та їх батькам від ухвалення Реформи шкільної освіти, читайте в матеріалі Миськевич Т. «Громадська думка» № 3 (85).