• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Урожай-2019: особливості цьогорічних жнив

Урожай-2019: особливості цьогорічних жнив

У 2019 р. незалежна Україна збирає свій 28-й урожай зернових. Кожні жнива – особливі, і це не дивно, адже і посіви, і погодні умови щороку інші.

Про деталі цьогорічних жнив дізнавайтеся з аналітичного огляду І. Рудя «Жнива-2019: основні особливості та попередні результати» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с.36-41).

Особливості динаміки та наслідки коливання курсу долара

Особливості динаміки та наслідки коливання курсу долара

Економічний ракурс

Особливе місце долару США не лише у функціонуванні української економіки, а й у життєдіяльності українського суспільства загалом традиційно привертає увагу ЗМІ та експертного середовища до будь-яких незвичних коливань його обмінного курсу.

Детальніше про курсові коливання читайте в аналітичному огляді С. Кулицького «Обмінний курс долара США в Україні навесні–влітку 2019 р.: імовірні перспективи його динаміки та соціально-економічні наслідки» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с.23-36).

Україна – Туреччина: проблеми та перспективи двосторонніх відносин

Україна – Туреччина: проблеми та перспективи двосторонніх відносин

Увага з боку турецьких ЗМІ до подій в Україні має багаторічну традицію. Черговий поштовх активності турецьких журналістів спричинив офіційний візит Президента України, що проходив 7-8 серпня.

Про деталі візиту та перспективи двосторонніх відносин дізнавайтеся з аналітичного огляду О. Ауліна «Перспективи подальшого розвитку українсько-турецьких відносин» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с.18-23).

Яким буде парламент України 9 скликання

Яким буде парламент України 9 скликання

9 серпня 2019 р. пройшло засідання підготовчої групи з числа новообраних депутатів, на якому було прийняте рішення, що урочисте засідання Верховної Ради України ІХ скликання пройде 29 серпня 2019 р. З боку громадськості, експертів та політикуму значна увага прикута до питання – яким же буде парламент наступного скликання?

Детальніше про Верховну Раду 9 скликання читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «Верховна Рада України ІХ скликання – якою вона буде: прогнози та коментарі» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с.7-18).

Вітаємо з Днем незалежності України!

Вітаємо з Днем незалежності України!Шановні співвітчизники!

Вітаємо із національним святом нашої державності – Днем незалежності України!

Бажаємо миру, добра і злагоди, творчого натхнення та плідної праці на благо українського народу!

З повагою колектив НЮБ, CІАЗ та ФПУ НБУВ