• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Специфіка налагодження суспільного консенсусу в інформаційному суспільстві
  • Розвиток Facebook Messenger
  • ХIII Міжнародна Карпатська страхова конференція

Результати діяльності уряду В. Гройсмана у 2016 році

2016 рік в Україні був відносно стабільним у політичному плані. Незважаючи на заяви, про можливі дострокові парламентські вибори, Верховна Рада України, продемонструвала свою дієздатність. Разом з тим уряд України зазнав значних трансформацій, що відобразилося на його діяльності.

Детальніше про підсумки роботи уряду України у 2016 році та його перспективи у 2017 році читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «Підсумки діяльності уряду України за 2016 рік в оцінках експертів і ЗМІ» в № 1 «Резонансу» (с. 3 - 10).

Юлія Половинчак: "Органи влади, до яких надійшла петиція, зобов'язані законом надати відповідь"

Зміни у порядку обліку переселенців, підтвердження їхнього статусу та права на виплати

Зміни у порядку обліку переселенців, підтвердження їхнього статусу та права на виплатиОбговорення проблеми статусу внутрішньопереміщених осіб, змін, внесених в нормативні документи, що визначають особливості обліку переселенців, підтвердження їхнього статусу та права на виплати. В ефірі Радіо «Голос Донбасу» 11 січня експерт Центру досліджень соціальних комунікацій НБУВ, керівник НЮБ Юлія Половинчак.

«Лідер науки України 2016. Web of Science award»

У грудні минулого року в Києві відбулася церемонія вручення нагород «Лідер науки України 2016. Web of Science award». Компанія Clarivate Analytics спільно з МОН України та НАН України відзначили нагородами науковців та наукові установи, перелік яких було складено з урахуванням показників Web of Science Core Collection, провідної пошукової платформи з природничих, суспільних та гуманітарних наук. Детальніше читайте у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 12 (с. 37–41).