• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

100 днів уряду очима експертів

100 днів уряду очима експертів

Політика

Уряд О. Гончарука 7 грудня «відзначав» 100 днів з початку своєї роботи. За світовою традицією саме цей відрізок каденції визначається як привід підбити перші підсумки роботи.

Детальніше про роботу уряду дізнавайтеся з аналітичного огляду М. Дем’яненка «Сто днів роботи уряду О. Гончарука: результати діяльності в оцінках ЗМІ, експертів і політиків» в № 25 «Україна: події, факти, коментарі» (с.33-45).

Підсумки візиту В. Зеленського до Азербайджану

Підсумки візиту В. Зеленського до Азербайджану

Політика

Під час офіційного візиту до Азербайджанської Республіки Президент України В. Зеленський 17 грудня зустрівся з президентом Азербайджану І. Алієвим та обговорив з азербайджанською стороною взаємовигідні напрями співпраці двох держав.

Про деталі візиту дізнавайтеся з аналітичного огляду І. Немеша «Візит Президента України В. Зеленського до Азербайджану: основні домовленості та оцінки експертів» в № 25 «Україна: події, факти, коментарі» (с.30-33).

«За» та «Проти» ініціатив Президента щодо внесення змін до Конституції що стосуються децентралізації

«За» та «Проти» ініціатив Президента щодо внесення змін до Конституції що стосуються децентралізації

Політика

Президентський законопроект про внесення змін до Конституції, що стосуються питань місцевого самоврядування та зміни адміністративного устрою країни, який 13 грудня був зареєстрований в парламенті, ще до своєї публікації став об'єктом дискусій і критики з боку багатьох політиків і експертів.

Про деталі законопроекту дізнавайтеся з аналітичного огляду Ю. Якименка «Проект закона «О внесении изменений в Конституцию Украины (относительно децентрализации власти)» в оценках политиков и экспертов» в № 25 «Україна: події, факти, коментарі» (с.23-30).

Верховна Рада: результати перших 100 днів роботи

Верховна Рада: результати перших 100 днів роботи

Політика

6 грудня 2019 р. минуло рівно 100 днів роботи Верховної Ради дев’ятого скликання, яка за короткий проміжок часу прийняла ряд важливих законодавчих актів.

Детальніше про перші сто днів роботи парламенту читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Підсумки перших 100 днів роботи Верховної Ради України дев’ятого скликання» в № 25 «Україна: події, факти, коментарі» (с.15-23).

Основні результати «нормандської зустрічі»

Основні результати «нормандської зустрічі»

У Парижі 9 грудня відбулася зустріч у нормандському форматі за участі лідерів України, Росії, Франції та Німеччини. Переговори в Парижі стали першим самітом «нормандської четвірки» за три роки.

Про деталі зустрічі та її результати дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Нормандська зустріч у Парижі: основні домовленості в оцінках експертів» в № 25 «Україна: події, факти, коментарі» (с.4-15).