• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Підсумки візиту П. Порошенка до США

Під час візиту в США 18-21 вересня 2017 року Президент України П. Порошенко виступив з промовою в ході загальних дебатів Генасамблеї ООН, взяв участь в саміті Ради Безпеки ООН та інших заходах.

Про деталі візиту Президента України до США читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Визит Президента Украины П. Порошенко в США в отзывах экспертов» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4-10).

Міжнародна наукова конференція «БІБЛІОТЕКА. НАУКА. КОМУНІКАЦІЯ. Стратегічні завдання розвитку наукових бібліотек»

3 жовтня 2017 р. в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського розпочала  роботу Міжнародна наукова конференція  «БІБЛІОТЕКА. НАУКА. КОМУНІКАЦІЯ. Стратегічні завдання розвитку наукових бібліотек».

Найнебезпечніша соціальна мережа для людини

Вчені в Великобританії з’ясували, яка з соціальних мереж завдає найбільшої шкоди людині. Дослідження було проведено в рамках проекту #StatusOfMind. За результатами опитування Instagram назвали таким, що викликає роздратування та депресію, а також стає майданчиком для знущань. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 16 (С. 15).

Сімейні чати в Skype

Представники Skype в офіційному блозі повідомили, що в месенджері з’явилася можливість створювати сімейні чати. Якщо ви станете членом сімейства Майкрософт, члени вашої родини, у яких є обліковий запис Skype, будуть автоматично додані до списку контактів Skype. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 16 (С. 7).

ПАТ «Укрпошта» запустила чат-бот в Telegram

Компанія «Укрпошта» запустила віртуального співрозмовника в месенджері Telegram. За допомогою чат-бота клієнти зможуть шукати та відстежувати поштові відправлення за номером. Бот також шукатиме відділення та його геолокації за індексом і ознайомлюватиме з базовими тарифами компанії. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 16 (с. 12-13).