Виникнення нових та трансформаця традиційних цінностей в умовах глобалізації 16 квітня 2019 р. у Державній установі «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України» була проведена традиційна Міжнародна наукова конференція. Тема цього року: «Еволюція цінностей в умовах глобалізації».

«Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації» ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих науковців «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації» проводитиметься 24-25 березня 2016 року на базі Одеського національного політехнічного університету (Україна) з метою розвитку єдиного науково-освітнього простору, підвищення логіко-професійного рівня студентів та фахівців різних галузей знань, залучення молоді до обговорення й вирішення актуальних питань сучасної науки.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»Шановні колеги!

Запрошуємо Вас та Ваших студентів взяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», яка відповідно до наказу МОН України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» проводиться 13-14 квітня 2016 року в Одеському національному політехнічному університеті.

Наукова діяльність СІАЗу

10-11 вересня 2015 р. Науково-технічна бібліотека НУ «Львівська політехніка» провела Шосту міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства» в якій взяли участь науковці СІАЗу.

Науковці СІАЗ – учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Грант 2015»1-2 жовтня 2015 року в м. Києві за сприяння Державного фонду фундаментальних досліджень було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Грант 2015». У ній взяли участь понад 50 наукових структур і дослідницьких фундацій з Австрії, Бельгії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Угорщини, Франції та країн Східного партнерства.

«Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства»10-11 вересня 2015 р. Науково-технічна бібліотека НУ «Львівська політехніка» проводить Шосту міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства».

Співорганізатори конференції: бібліотеки польських Технічних університетів м. Краків і м. Лодзь.

До 1 липня 2015 р. триває реєстрація. Запрошуємо подавати заявки на участь.

Бібліотека ХХІ століття: від класичної моделі до нових потреб суспільства23 квітня  2015 року наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв та кафедра книгознавства і бібліотекознавства під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Бібліотека ХХІ століття: від класичної моделі до нових потреб суспільства».

 

«Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»

Гуманітарний інститут на базі кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету 7–9 квітня 2015 р. проводить Міжнародну науково-практичну конференцію  «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», що має на меті розглянути комплекс проблем, пов’язаних з роботою архівних, музейних та бібліотечних установ у справі збереження та доступу до національної спадщини, на різних носіях інформації. Особлива увага приділена збереженню електронних записів, їх пошуку та використанню, забезпеченню соціально-етичних норм в роботі з цифровою спадщиною.