• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Результати виборів в Україні очима зарубіжних експертів

Результати виборів в Україні очима зарубіжних експертів

Політика

В Україні 31 березня 2019 р. відбувся перший тур виборів Президента. Сьогодні особливий інтерес являє зарубіжна експертна думка щодо виборчого процесу та його результатів.

Детальніше про зарубіжну експертну думку щодо результатів виборів читайте в аналітичному огляді С. Горової ««Український Трамп» як протест українських громадян проти стандартних рішень» в № 7  «Україна: події, факти, коментарі» (с.44-48).

Ринок лікарських засобів в Україні

Ринок лікарських засобів в Україні

Економічний ракурс

Розвиток фармацевтичної галузі та фармацевтичного ринку в Україні має важливе значення не лише для економічних, а й для соціальних і навіть політичних аспектів життєдіяльності українського суспільства.

Детальніше про ринок лікарських засобів в Україні дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Фармацевтична галузь і фармацевтичний ринок в Україні: стан і проблеми розвитку» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с.41-53).

Муніципальні вибори в Туреччині 31 березня 2019 р. : наслідки для України

Муніципальні вибори в Туреччині 31 березня 2019 р. : наслідки для України

Політика

Турецька Республіка не має спільних кордонів з Україною, однак це не заважало Туреччині раніше й не заважає сьогодні впливати на соціально-політичні та економічні процеси, що відбуваються в Українській державі.

Детальніше про можливі наслідки турецьких виборів для України читайте в аналітичному огляді О. Ауліна «Вибори в Туреччині: наслідки для України» в № 7  «Україна: події, факти, коментарі» (с.39-43).

Посівна кампанія в Україні стартувала

Посівна кампанія в Україні стартувала

Економічний ракурс

Як завжди весна для українських аграріїв – гаряча пора. Не став винятком і 2019 р. Наразі можна констатувати про старт посівної в більшості областей України.

Про деталі посівної кампанії – 2019 дізнавайтеся з аналітичного огляду І. Рудя «Посівна кампанія-2019: прогнози, попередні результати та оцінки експертів» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с.53-57).

Facebook блокуватиме рекламу, яка містить дискримінацію

Facebook блокуватиме рекламу, яка містить дискримінацію

Спецслужби і технології «соціального контролю»

Користувачі розкритикували соцмережу за таргетинг реклами, яка містить дискримінацію щодо раси, віку та статі. Компанія отримала ці скарги і почала займатись способами блокування дискримінаційної реклами житла, роботи і кредитів. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6 (С. 27).