• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Закон України «Про національну безпеку України»
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Facebook навчився відкривати очі на фото

Розробники соціальної мережі Facebook створили алгоритм на базі нейромереж, який здатний виправляти невдалі фото, де модель моргнула і представлена з закритими очима. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12 (С. 10).

Як зміняться соціальні мережі в майбутньому

Соціальні мережі кардинально змінилися за останнє десятиліття. Вони перетворилися в потужний соціальний інститут, який має колосальний вплив. Очевидно, в майбутньому соцмережі нікуди не зникнуть. А ось як вони будуть розвиватися – вельми цікаве питання.

Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12 (С. 8).

Оцінки розвитку національної науки

Оцінки розвитку національної науки

Оцінка якості наукових досліджень в Україні, показники індивідуальної ефективності науковця, уроки оцінювання наукових установ у Польщі – ці та багато інших питань щодо застосування наукометрії обговорили учасники круглого столу «Теоретичні та прикладні аспекти порівняльного аналізу діяльності дослідників, наукових установ і країн», що відбувся в МОН. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5 (С. 95–96).

Премія Нобелівського фонду сталого розвитку

Премія Нобелівського фонду сталого розвитку

Національний номінаційний комітет України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку оголошує конкурс на здобуття премії за 2018 р.  Термін подання робіт – до 30 вересня цього року. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5 (С. 66).

Scopus Awards Ukraine 2018

Scopus Awards Ukraine 2018

Минулого місяця у Міністерстві освіти і науки України відбулось урочисте відзначення науковців преміями Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій та нагородою «Scopus Awards Ukraine 2018». Урядову премію отримали, зокрема, вчені наукових установ НАН України. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5 (С. 94–95).