• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Оновлення Трудового кодексу: чого чекати?

Однією з анонсованих подій прийдешньої осінньої сесії Верховної Ради України є ухвалення нової редакції Кодексу законів про працю (КЗпП).

Детальніше, про очікування від новацій в трудовому законодавстві України читайте в аналітичному огляді Т. Гранчак «Нова редакція Кодексу законів про працю – на які новації чекати?» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 13-20).

Відродження лівих політичних сил в Україні: міф чи реальність?

Діяльність більшості вітчизняних політичних партій вже давно нагадує передвиборну кампанію, відчуття якої посилюють намагання створити нові або реанімувати старі політичні проекти. Не стали винятком у цьому процесі і партії з лівими політичними поглядами.

Детальніше, про ситуацію на лівому фронті українського політикуму  дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Лівий спектр українського політикуму: стан та перспективи в оцінках експертів» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4-13).

Стартап для боротьби з піратським контентом

Стартап для боротьби з піратським контентом

Компанія Facebook купила стартап Source3, який спеціалізується на розробках у сфері захисту авторських прав, повідомляє видання Recode. Це надасть змогу соцмережі боротися з користувачами, що поширюють відео та інші матеріали без дозволу правовласників. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 14 (С. 21).

Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

За даними останньго дослідження We Are Social і Hootsuite, кількість користувачів соціальних медіа в світі сягнула нової позначки в 3 млрд користувачів. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 14 (С. 7).

Вітаємо з Днем незалежності України!

Шановні друзі!

Вітаємо із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Нехай прагнення до єдності та порозуміння буде надійною запорукою щасливого майбутнього. 

Бажаємо миру, добра і злагоди, творчого натхнення та плідної праці на благо українського народу!