• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Експерти про прес-конференцію П. Порошенка

Експерти про прес-конференцію П. Порошенка

28 лютого Президент П. Порошенко в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» дав двогодинну прес-конференцію «Виклики-2018», на якій розповів про досягнення на посту глави держави, а також про плани на майбутнє.

Детальніше про прес-конференцію П. Порошенка читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Пресс-конференция Президента Украины П. Порошенко «Вызовы 2018» в отзывах экспертов» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с.4-9).

Вітаємо з ювілеєм Костенка Леоніда Йосиповича!

 

 

 

 

 

 

Колектив Центру досліджень соціальних комунікацій НБУВ вітає з ювілеєм колегу - кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача відділу бібліометрії та наукометрії СІАЗ Костенка Леоніда Йосиповича.

Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, нових наукових звершень, миру і злагоди!

МОН пропонує вченим долучитися до обговорення проблем оцінки національної науки

МОН пропонує вченим долучитися до обговорення проблем оцінки національної науки

Міністерство освіти і науки України запрошує вчених взяти участь у конкурсі на кращу наукову роботу з теоретичних та прикладних аспектів порівняльного аналізу діяльності дослідників, наукових колективів та наукових установ України. Конкурс  проводиться з метою визначення експертного середовища та залучення експертів до обговорення проблем, що стосуються питань оцінки національної науки. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2 (С. 18).

«Країна знань» запрошує вчених до співпраці

«Країна знань» запрошує вчених до співпраці

У зв’язку з ювілеєм Національної академії наук України редакційна колегія українського науково-популярного журналу для юнацтва «Країна знань» пропонує вченим надавати для публікування статті, присвячені історії та результатам діяльності НАН України, її наукових установ, а також її видатним ученим. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2 (С. 17).

Українсько-чеські наукові проекти

Українсько-чеські наукові проекти

Міністерство освіти і науки України і Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки оголошують конкурс українсько-чеських науково-дослідних проектів. Взяти участь у конкурсі можуть науковці вишів, науково-дослідних установ та підприємств. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2 (С. 4).