• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Специфіка налагодження суспільного консенсусу в інформаційному суспільстві
  • Розвиток Facebook Messenger
  • ХIII Міжнародна Карпатська страхова конференція

Перспективи авіаційної промисловості України

Перспективи авіаційної промисловості України

Тривала криза в українській авіаційній промисловості, в цілому, і держкомпанії «Антонов», зокрема, поки ще дуже далека від свого вирішення, проте деякі позитивні тенденції все ж є.

Більш детально про перспективи вітчизняної авіаційної галузі читайте в аналітичному огляді О. Рябоконя «Планы правительства по корпоратизации и улучшению госфинансирования предприятий авиационятий авиационной отрасли» в № 23 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 49 - 56).

Чого очікувати від підвищення мінімалки до 3200 грн?

Чого очікувати від підвищення мінімалки до 3200 грн?

Однією з найбільш резонансних подій цьогорічної осені в Україні була заява уряду про підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 р. до 3200 грн. на місяць.

Детальніше про можливі соціально-економічні наслідки урядової новації читайте в аналітичному огляді С. Кулицького  «Про ймовірні економічні наслідки встановлення мінімальної зарплати в Україні у 3200 гривень з початку 2017 року» в № 23 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 41 - 49).

Фактор спроби військового перевороту в українсько-турецьких відносинах

Фактор спроби військового перевороту в українсько-турецьких відносинах

З часу здобуття Україною державного суверенітету Туреччина виступала для нашої країни надзвичайно важливим політичним і торговельно-економічним партнером. У цьому контексті події, пов'язані зі спробою військового перевороту 15-го серпня поточного року, представляють для України аж ніяк не сторонній інтерес.

Детальніше про можливі наслідки цих подій для України читайте в аналітичному огляді Р. Жангожі «Попытка военного переворота в Турции и его возможные последствия для Украины» в № 23 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22 - 27).

Чи впливає міграційна криза в ЄС на безвізовий режим для України?

Чи впливає міграційна криза в ЄС на безвізовий режим для України?

Запровадження безвізового режиму між ЄС та Україною має тривалу і складну історію, хоча в останні роки цей процес помітно активізувався. Проте, доволі непростий процес підготовки, до певної міри ускладнився через міграційну кризу, що спіткала Євросоюз протягом 2015-16 років.

Детальніше про вплив міграційної кризи та проблеми біженців в ЄС на процес надання «безвізу» для України читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «Безвізовий режим з ЄС в контексті проблеми біженців» в № 23 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 14 - 22).

Чи стане Аграрна партія України вагомим гравцем українського політикуму?

Чи стане Аграрна партія України вагомим гравцем українського політикуму?

Аграрна партія України була заснована 5 грудня 1996 р. і є однією з найстаріших політичних партій в країні. За свою 20-річну історію ця політична сила зазнала значних трансформацій, унаслідок яких Аграрну партію України довелося створювати майже знову.

Детальніше про сучасний стан та перспективи Аграрної партії України читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко „Аграрна партія України: політичне позиціонування та перспективи в оцінках експертів” в № 66 „Резонансу” (с. 5 - 14).