• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Спеціалізований суд із розгляду справ у сфері інтелектуальної власності
  • Сучасна юридична освіта як вимога часу

У Twitter з’явиться можливість зберігати твіти

Представники соцмережі Twitter анонсували нову функцію, яка дозволить додавати окремі твіти до обраного. Продукт-менеджер Twitter Джесар Шах повідомила, що функція «Зберегти на потім» знаходиться на стадії тестування. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 17 (С. 7).

Опитування та голосування в Instagram

В Instagram Stories з’явилися спеціальні стікери, за допомогою яких користувач може провести опитування. Стікер дає можливість задати друзям і передплатникам питання і дивитися, як розподілилися їхні голоси. Опитування, як і «історія», зникнуть через 24 години. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 17 (С. 5).

Місцеві вибори в південних областях

29 жовтня відбулися місцеві вибори до об’єднаних територіальних громад  в усіх областях України. У Південному регіоні вибори відбувалися в Запорізькій, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.

Детальніше про вибори до об’єднаних територіальних громад в південних областях читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко «Вибори до ОТГ у Південних областях України: результати, проблеми, оцінки» в № 21 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 17-29).

Реформування медичної галузі

Реформування застарілої та неефективної системи охорони здоров’я, успадковану від радянського минулого, яка не здатна надавати задовільні послуги та потерпає від корупції, реалізується паралельно з впровадженням децентралізації влади в Україні.

Детальніше про оптимізацію медичної галузі в умовах децентралізації дізнавайтеся з аналітичного огляду В. Пальчук «Оптимізація мережі медичних закладів первинного рівня: новий розподіл повноважень» в № 21  «Україна: події, факти, коментарі» (с. 41-55).

Ринок праці в Україні

Проблеми зайнятості населення та розвитку ринку праці в Україні в цілому так чи так регулярно привертають увагу вітчизняних ЗМІ та політиків, не говорячи вже про експертне середовище.

Детальніше про стан ринку праці та проблеми зайнятості в Україні дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Проблеми розвитку ринку праці в Україні» в № 21  «Україна: події, факти, коментарі» (с. 56-69).