• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Проблеми підготовки наукових кадрів
  • Цивілізаційний вибір України: парадигма осмислення і стратегія дії

Перспективи розвитку української газової сфери в сучасних умовах

Перспективи розвитку української газової сфери в сучасних умовах

Цілком імовірно, що зрушення, які останнім часом відбуваються в логістиці європейського газового ринку, справлятимуть потужний вплив на розвиток української газотранспортної системи та вітчизняної газової сфери в цілому.

Детальніше, про особливості розвитку вітчизняної газової сфери дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Оцінка перспектив розвитку української газової сфери в контексті ймовірних змін у логістиці газового ринку Європи» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 51 ‑ 67).

Вплив децентралізації на посилення платоспроможності місцевих бюджетів

Вплив децентралізації на посилення платоспроможності місцевих бюджетів

Переконливими фактами, що свідчать про ефективність впровадження фінансової децентралізації, стали результати платоспроможності місцевих бюджетів.

Детальніше, про наслідки фінансової децентралізації для місцевих бюджетів дізнавайтеся з аналітичного огляду В. Пальчук «Місцеві бюджети в умовах фінансової децентралізації» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 41 ‑ 51).

Суспільно-політична ситуація в південному регіоні

Суспільно-політична ситуація в південному регіоні

Суспільно-політична ситуація в країні залишається складною, але не критичною і є сподівання, що вона не переросте в глибоке протистояння, адже в країні відбуваються позитивні зміни, зокрема на регіональному рівні.

Детальніше, про суспільно-політичну ситуацію на Півдні України, дізнавайтеся з аналітичного огляду А. Потіхи «Суспільно-політична ситуація в південних областях України» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 33 ‑ 41).

Суспільно-політична ситуація в центральній Україні

Суспільно-політична ситуація в центральній Україні

Певні зрушення суспільно-політичної ситуації в Україні, а також місцеві вибори та зміна очільників держорганів на місцях, що відбулися починаючи з 2014 р., мали значний вплив на центральний регіон нашої країни.

Детальніше, про ситуацію в центральних областях України, дізнавайтеся з аналітичного огляду І. Рудя «Суспільно-політична ситуація в центральних областях України: суспільні настрої, актуальні питання» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 29‑ 33).

Політичні настрої та електоральні очікування українського виборця

Політичні настрої та електоральні очікування українського виборця

Характер політичних процесів в Україні сьогодні багато в чому визначається перспективою дострокових парламентських виборів. Імовірність такого сценарію змушує експертів і політиків з особливою увагою спостерігати за динамікою електоральних настроїв.

Детальніше, про електоральні вподобання та очікування українського суспільства читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка «Электоральные настроения и перспективы ведущих актеров украинского политического процесса в оценках экспертов» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 11 - 20).