• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

У школах США штучний інтелект виявляє небезпечних учнів через соцмережі

У школах США штучний інтелект виявляє небезпечних учнів через соцмережі

Вища техшкола Шошин Веллі (Shawsheen Valley Technical High School) в місті Біллеріка штат Массачусетс запровадила стеження за учнями в соцмережах за допомогою штучного інтелекту, щоб виявляти тих, хто може бути небезпечним для себе і суспільства. Заклад став одним з багатьох шкіл, що почали використовувати цю технологію. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6 (С. 14).

Facebook розпочне брати гроші з користувачів

Facebook розпочне брати гроші з користувачів

Соціальна мережа Facebook у квітні почне тестувати сервіс платних підписок для користувачів, які хочуть підтримати власними коштами улюблених відеоблогеров. Вартість передплати буде становити п'ять доларів на місяць, повідомляє Re/code. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (С. 12).

Одеський апеляційний адміністративний суд створив чат-бота Kurt

Одеський апеляційний адміністративний суд створив чат-бота Kurt

За роботою Одеського апеляційного адміністративного суду відтепер можна стежити за допомогою чат-бота Kurt в Messenger. Kurt відповідатиме на всі поширені питання, які стосуються роботи установи. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6 (С. 6).

Новий спосіб відправки грошей у WhatsApp

Новий спосіб відправки грошей у WhatsApp

WhatsApp тестує відправку коштів з однієї банківської карти на іншу. Месенджер дає можливість здійснювати платежі, скануючи QR-код. Це нововведення вже реалізовано в бета-версії програми для Android, але ще тільки в тих країнах, де працює платіжна система WhatsApp. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6 (С. 5).

Вітаємо Закірова Марата Борисовича із захистом докторської дисертації!

Вітаємо нашого колегу - завідувача відділу політологічного аналізу СІАЗ Закірова Марата Борисовича із успішним захистом докторської дисертації "Політична думка російського зарубіжжя 1920-1930-х рр. у контексті осмислення державної ідентичності".

Бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!