• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Закон України «Про національну безпеку України»
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Закон про особливий статус Донбасу

Закон про особливий статус Донбасу

Тематичний коментар присвячений аналізу ставлення громадськості України до рішення Президента про необхідність скасування закону про особливий статус Донбасу. Думки експертів про значення цієї події для України – в огляді С. Горової.

Протестная "Свобода"

Протестная "Свобода"

По данным ЦИК, партия«Свобода», набрав лишь 4,71 %, не прошла в Верховную Раду. При этом по данным экзит-полов, озвученным после закрытия избирательных участков в воскресенье, 26 октября, получала от 5,8 % до 6,3. Такое расхождение в результатах стало основанием для заявлений «свободовцев» о масштабных фальсификациях…

Соціальна сфера в зоні АТО

Соціальна сфера в зоні АТО

Області держави які прийняли найбільшу кількість внутрішніх переселенців відчувають сьогодні зачне додаткове соціальне навантаження. Актуальність соціальних проблем на цих територіях спричинена, серед іншого, зростанням кількості вимушених переселенців та складні умови їх проживання; відсутністю соціальних виплат; нестабільною роботою банків; паралізованою роботою органів місцевого самоврядування та інш. Про це у матеріалі С. Полтавця, Громадська думка 21 (79).

Екологічний моніторинг

Екологічний моніторинг

Учені-біологи НАН України і, зокрема Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного, добре усвідомлюють складність нинішнього екологічного становища в Україні та світі й намагаються в міру своїх сил і можливостей активно включатись у вирішення нагальних проблем довкілля. Докладніше про ефективні методи екологічного моніторингу та нові підходи до регулювання як заповідних, так і порушених природних екосистем у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Нові можливості для бізнесу

Нові можливості для бізнесу

Як використати результати дослідження соціальних мереж для розвитку власного бізнесу, чим можна зацікавити цільову аудиторію Facebook та інші рекомендації від маркетологів пропонуємо у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 20.