• Нас вітає Національна Академія Наук України

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Розпочалася перша серія тренінгів з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, які розробили Міністерство освіти і науки України спільно з УкрІНТЕІ та НАН України. На курс зареєструвалися слухачі з 31 закладу вищої освіти, 26 наукових установ та інших організацій. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 107).

Любов Дубровіну обрали керівником Національної бібліотеки імені Вернадського

Любов Дубровіну обрали керівником Національної бібліотеки імені ВернадськогоНаціональною академією наук України у серпні нинішнього року було оголошено конкурс на заміщення посади генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Про це повідомляє прес-служба НБУВ.

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського тривають вибори генерального директора

Національною академією наук України в серпні нинішнього року було оголошено конкурс на заміщення посади генерального  директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. В бібліотеці було створено організаційний комітет та виборчу комісію з виборів генерального директора НБУВ, проведено низку процедур відповідно до вимог конкурсу.

Зустрічі Л. А. Дубровіної з колективом бібліотеки

Зустріч Л. А. Дубровіної з науковим колективом11 та 12 жовтня 2018 року відбулися наступні зустрічі кандидата на посаду генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Л. А. Дубровіної з колективом у приміщенні на вулиці Володимирській, 62 та в головному корпусі на Голосіївському проспекті. 

Майбутнє бібліотеки визначається сьогодні

Майбутнє бібліотеки визначається сьогодніЯк відомо, Національною академією наук України оголошено конкурс на заміщення посади генерального  директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Відповідно до низки процедур з проведення цього конкурсу в НБУВ відбулася зустріч колективу з  кандидатом на зазначену посаду – виконуючою обов’язки генерального директора бібліотеки Любов’ю Андріївною Дубровіною.