• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Проблеми підготовки наукових кадрів
  • Цивілізаційний вибір України: парадигма осмислення і стратегія дії

Сесія Загальних зборів НАН України

Сесія Загальних зборів НАН України

 

Відбулася звітна сесія Загальних зборів НАН України, присвячена підсумкам діяльності наукових установ Академії у 2016 р.В межах заходу були представлені основні результати фундаментальних і прикладних досліджень з широкого спектру галузей наукових знань та практичних застосувань. Загальні збори схвалили «Звіт про діяльність Національної академії наук України у 2016 році» і визначили основні завдання на наступний період. Також було прийнято звернення до вищих органів влади із пропозицією відзначити 100-річчя НАН України на загальнодержавному рівні. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3 (с. 60–75).

Конкурс проектів науково-дослідних робіт молодих учених

Конкурс проектів науково-дослідних робіт молодих учених

Оголошено конкурс проектів науково-дослідних робіт молодих учених НАН України на 2017–2018 рр. Конкурс проводиться з метою виявлення й адресної підтримки найкращих науково-дослідних робіт молодих учених установ Національної академії наук України. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3 (с. 77).

Вітаємо зі світлим Христовим Воскресінням!

Вітаємо зі світлим Христовим Воскресінням!Щиро вітаємо зі світлим Христовим Воскресінням!

Нехай серця сповняться надією і любов’ю. Миру і злагоди вам, здоров’я і добра. Натхнення на добрі та праведні справи. Радісних Великодніх Свят!

З повагою колектив НЮБ, СІАЗ, ФПУ НБУВ

Діяльність «Систем кепітал менеджмент» в умовах конфлікту на Донбасі

Діяльність «Систем кепітал менеджмент» в умовах конфлікту на Донбасі

Левову частку діяльності найбільшої фінансово-промислової групи України «Систем кепітал менеджмент» (СКМ) становить гірничо-металургійна й енергетична галузь. Значна частина підприємств, цієї групи розташовані на Донбасі. З початком конфлікту на Сході України доля цих підприємств залишається невизначеною, і з часом ситуація лише погіршується.

Детальніше, про діяльність групи СКМ в умовах конфлікту на Донбасі читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Експертні оцінки економічного стану групи «Систем кепітал менеджмент» у контексті українського політичного процесу» в № 25 «Резонансу» (с. 2 - 8).

МОН затвердило нові вимоги до оформлення дисертації

МОН затвердило нові вимоги до оформлення дисертації

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: науково-технічні проекти НАН України, які реалізовуватимуться у 2017 р.; Національну доповідь «Цивілізаційний вибір України: парадигма осмислення і стратегія дії» – колективну працю науковців інститутів НАН України, присвячену актуальним проблемам суспільно-політичного розвитку в умовах цивілізаційних трансформацій; Чорноморську програму транскордонного співробітництва ЄС; нові вимоги до оформлення дисертації; можливості інтенсифікації технологічного обміну та комерціалізації нововведень з метою приєднання до системи EEN; всесвітній тиждень мозку в Україні та багато іншого.