Комунікація бібліотеки з владою та громадою задля сталого розвитку місцевої спільноти: цінність і успіхи

Комунікація бібліотеки з владою та громадою задля сталого розвитку місцевої спільноти: цінність і успіхиУ праці висвітлено діяльність регіональних і місцевих бібліотечних установ. Висвітлено роль і значення стратегічних комунікацій бібліотек, які  пропонують свої інформаційні ресурси та інтелектуальний потенціали, навчаються правильно розуміти й здійснювати трансформацію публічної бібліотеки та залучати благодійні кошти задля сталого розвитку місцевої спільноти.

Роль наукової бібліотеки у популяризації науки

Роль наукової бібліотеки у популяризації наукиРозглянуто роль наукових бібліотек у сфері популяризації науки. Висвітлено діяльність Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського з інформування громадськості та владних структур про досягнення, важливі результати наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності вітчизняних учених.

Роль літературознавчих бібліографічних покажчиків у міжкультурній комунікації

Роль літературознавчих бібліографічних покажчиків у міжкультурній комунікаціїРозглянуто бібліографічні покажчики присвячені темі міжкультурних та міжлітературних зв’язків, зокрема, «Сербські фольклор і література в українських перекладах та дослідженнях. 1837–2004» (Київ, 2005); «Китай. Корея. Японія» (Київ, 2007); «Українсько-бельгійські літературні зв’язки. 1870–2008» (Київ; Львів, 2010), які було підготовлено на початку 2000-х років у співпраці науковців і бібліографів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ), Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Висвітлено їх роль у налагодженні та зміцненні міжкультурних взаємин.

Інформаційні механізми нейтралізації негативних зарубіжних впливів на регіони України в умовах гібридної війни

Інформаційні механізми нейтралізації негативних зарубіжних впливів на регіони України в умовах гібридної війни. Наукова доповідь [Л. А. Дубровіна (керівник проекту), О. С. Онищенко, В. М. Горовий та ін.]; НАН України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського. – Київ: НБУВ, 2018. – 72 с.

У науковій доповіді розглядаються процеси трансформації регіонів в умовах розвитку інформаційного суспільства, особливості негативних інформаційних впливів на них в умовах гібридної війни РФ проти України та шляхи нейтралізації негативних інформаційних впливів.

Відродження Донбасу: оцінка соціально-економічних втрат і пріоритетні напрями державної політики

Сталий людський розвиток: забезпечення справедливості

Національний суверенітет України в умовах глобалізації

Соціально-економічний стан України: наслідки для народу та держави

Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей

Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностейЦентр досліджень соціальних комунікацій пропонує взяти участь в обговоренні актуального дослідження Горового Валерія Микитовича, доктора історичних наук, професора, заступника генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського «Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей».

Бібліотека в структурі сучасних інформаційних комунікацій

Бібліотека в структурі сучасних інформаційних комунікаційСекція 3. Бібліотека в структурі сучасних інформаційних комунікацій

Науковий керівник: Горовий В. М., заступник генерального директора НБУВ, керівник СІАЗ, д-р іст. наук, проф.

Учений секретар: Гранчак Т.Ю., зав. відділу НБУВ, д-р наук із соц. комунікацій.

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.