360-градусна трансляція з Periscope

360-градусна трансляція з Periscope

У Twitter з’явилася можливість 360-градусної трансляції відео. Прямі трансляції такого контенту позначаються спеціальним значком одночасно і в Periscope, і в Twitter. Змінювати кут нахилу можна двома способами – пальцем на екрані або рухаючи телефон в різні боки. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2 (с. 8-9).

Авторизація у Facebook за допомогою електронного ключа

Авторизація у Facebook за допомогою електронного ключа

Нова функція авторизації за допомогою електронного ключа з’явилася у Facebook. Вона доступна лише для окремих браузерів, зокрема останньої версії Chrome, і недоступна для мобільного додатку Facebook. Замість того, щоб вводити SMS-код для підтвердження входу, тепер користувачі зможуть скористатися Facebook USB-накопичувачем, зареєстрованим як електронний ключ. У компанії переконані, що використання стандартної двофакторної аутентифікації не гарантує повну безпеку даних. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2 (с. 12).

Захист від піратства в Google Chrome

Захист від піратства в Google Chrome

Розробники з Google позбавили користувачів браузера Chrome можливості відключити DRM-захист, який не дає дивитися або копіювати аудіо і відео, які захищені авторськими правами. Зміни внесені в браузер Chrome, починаючи з версії 57. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2 (с. 50-51).

Новий банківській троян

Новий банківській троян

Новий банківський троян з root-правами, який заражає Android-смартфони, виявили українські кіберполіцейські. Він спрямований на мешканців України, Білорусії та інших країн СНД. У Департаменті кіберполіції звітують про 500 тис. інфікованих пристроїв, при цьому щодня кількість заражених пристроїв збільшується на 30–40 тис. За інформацією відомства, троян маскується під різні популярні додатки, наприклад, «ВКонтакте», «ДругВокруг», «Одноклассники», Pokemon GO, Telegram або Subway Surf. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1 (с. 33-34).

Багатотисячні мережі ботів виявили у Twitter

Багатотисячні мережі ботів виявили у Twitter

У соціальній мережі Twitter існують величезні мережі ‎фейкових акаунтів. Найбільша така мережа нараховує 350 тис. профілів, проте британські дослідники припускають, що ‎можуть існувати й більші мережі.‎ Їх виявили випадково – науковці кажуть, що хотіли лиш порахувати, скільки насправді людей ‎користуються Twitter.‎ Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2 (с. 26-27).