Хакер зламував сторінки у соцмережах та вимагав гроші за відновлення

Хакер зламував сторінки у соцмережах та вимагав гроші за відновлення

За допомогою фішингу киянин відбирав у власників доступ до їх персональних сторінок, після чого вимагав за нього гроші. Такі дії зловмисника кваліфіковані поліцією за двома статтями Кримінального кодексу України. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7 (С. 24).

Mozilla випустила додаток для Firefox, який блокує «стеження» Facebook за користувачем

Компанія Mozilla, розробник популярного браузера Firefox, створила спеціальний безкоштовний додаток Facebook Container, який блокує трекінг дій користувача в соціальній мережі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7 (С. 21).

Виявлено вірус, який викрадає дані листування в месенджерах

Дослідники корпорації Trustlook Labs виявили троян для Android, який здатний вкрасти дані практично з усіх відомих сервісів обміну повідомленнями. За даними фахівців, вірус не дозволяє системі проаналізувати свій код і здатний обійти антивірусний захист. Шкідливе програмне забезпечення вивчає дані мобільних клієнтів Telegram, Viber, Facebook Messenger, Skype, Line та інших. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7 (С. 25).

Facebook перевірятиме особливо популярні сторінки соцмережі

Facebook перевірятиме особливо популярні сторінки соцмережі

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія планує перевірити особливо популярні сторінки, аби перешкодити користувачам використовувати фейкові акаунти для приховування своєї особистості. Також це повинно допомогти у боротьбі з поширенням неправдивих новин та пропагандою. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7 (С. 18).

Одеський апеляційний адміністративний суд створив чат-бота Kurt

Одеський апеляційний адміністративний суд створив чат-бота Kurt

За роботою Одеського апеляційного адміністративного суду відтепер можна стежити за допомогою чат-бота Kurt в Messenger. Kurt відповідатиме на всі поширені питання, які стосуються роботи установи. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6 (С. 6).