Тепловий слід допоможе хакерам визначити PIN-код смартфона

Тепловий слід допоможе хакерам визначити PIN-код смартфона

PIN-код смартфона кіберзлочинці можуть дізнатися за допомогою теплового сліду пальців його власника, попередили вчені з Штутгартського університету і Мюнхенського університету ім. Людвіга-Максиміліана. Після введення користувачем PIN-коду на дисплеї смартфона тепловий слід від пальців на екрані залишається до 45 секунд. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (с. 58-59).

WhatsApp тестує систему спілкування підприємств з клієнтами

WhatsApp тестує систему спілкування підприємств з клієнтами

WhatsApp тестує систему, яка дасть змогу компаніям безпосередньо спілкуватись зі своїми клієнтами. Тестування проводиться серед кількох стартапів, які є частиною бізнес-інкубатора Y Combinator. Також WhatsApp почала опитувати користувачів про те, як часто вони спілкуються з підприємствами і чи отримували небажані повідомлення рекламного характеру. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (с. 17-18).

Секретні чати у Viber

Секретні чати у Viber

У рамках оновлення до версії 6.7 Viber пропонує нову функцію секретних чатів з наскрізним шифруванням текстових повідомлень та дзвінків. У секретних чатах можна встановити таймер самознищення для всіх повідомлень, що відправляються в чат. Також у секретних чатах відключена функція пересилання повідомлень. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (С. 12).

Messenger Day

Messenger Day

Нову функцію зі зникаючими статусами Messenger Day запускає Facebook для Месенджера. Це дасть змогу поширювати фото і відеостатуси для друзів або обмеженої групи просто в Месенджері. Кожен статус буде активним протягом 24 годин, після чого зникатиме. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (С. 10).

Соціальна мережа на основі Windows 10 від Microsoft

Соціальна мережа на основі Windows 10 від Microsoft

В оновленій версії операційної системи Windows 10 з’явиться функція MyPeople, яка дасть змогу розміщувати обрані контакти безпосередньо на робочому столі. У такий спосіб у Microsoft планують полегшити обмін повідомленнями як поштою, так і через додатки. Користувачі оновленої Windows 10 також зможуть обмінюватися емодзі. За допомогою функції MyPeople користувач може позначати важливі контакти. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4 (с. 10-11).