У Facebook планують надати коментарі у вигляді чату

У Facebook планують надати коментарі у вигляді чату

Звичайні коментарі замінити чатом планують у Facebook, що надасть можливість відстежити в постах, які прокоментовані найбільше, відповіді користувачів. Завдяки чату можливо швидко відповісти на коментарі, а опонент отримає сповіщення про нове повідомлення. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 16 (ст. 18-19).

Skype Preview отримує ряд оновлень

SkypePreview отримує ряд оновлень

Функцію перекладача в універсальному додатку Skype Preview анонсувала компанія Microsoft. Перекладач надає можливість вести голосове спілкування в режимі реального часу різними мовами. Перекладач підтримує 10 мов. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 16 (с. 14).

Розповсюдження банківських троянів

Використовуючи хмарне сховище OneDrive for Business, зловмисники розміщують у хмарі шкідливе програмне забезпечення, а потім надсилають жертвам посилання на нього за допомогою електронних листів. Оскільки домен належить Microsoft, у користувачів не повинно виникати підозр, вважають хакери. Зловмисники розповсюджують ПЗ сімейств Dridex та Ursnif. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (с. 48-49).

Вірусні атаки в соціальних мережах

Розповсюдження вірусів, які приховуються в зображеннях та графічних файлах, виявлено в соціальних мережах, зокрема в Facebook, LinkedIn та інших популярних сервісах. Спеціалісти компанії Check Point Software з’ясували, що зловмисники використовують помилки у конфігурації соціальних мереж, щоб змусити користувачів завантажити зображення, в яке вставлений код. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (с. 48).

Антирейдерська програма для бізнесменів від Skype

Інформацію про рейдерські атаки відтепер власники компаній можуть отримувати завдяки послузі додатку OpenDataBot від люксембурзької компанії Skype Limited. Новий сервіс здійснює моніторинг інформації держреєстру підприємств і надсилає миттєве повідомлення власнику бізнесу про будь-які зміни в реєстрі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (с. 24).