Конкурсний відбір науково-технічних розробок за державним замовленням

Конкурсний відбір науково-технічних розробок за державним замовленням

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2019 році за рахунок загального фонду державного бюджету. Відбір розробок буде за такими пріоритетами: інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань; нові речовини і матеріали. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9 (С. 129).

Конкурс українсько-ізраїльських науково-дослідних проектів

Конкурс українсько-ізраїльських науково-дослідних проектів

АНОНС

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: конкурс спільних українсько-ізраїльських науково-дослідних проектів на 2019–2020 рр.; заходи з відзначення 100-річчя НАН України; результати атестації молодих учених – стипендіатів НАН України та конкурсу на здобуття стипендій НАН України для молодих учених на поточні вакансії; підсумки чергового етапу оцінювання наукових установ НАН України; лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 р.; новий інформаційний ресурс, що репрезентує науковий доробок колективу НБУВ – РЕПОЗИТAРІЙ НБУВ (eVerLib) та багато іншого.

Академічна наука

Академічна наука

Академічна наука широко розповсюджена у світі і має різні форми своєї організації. Водночас, за словами науковців з Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України, стрижнем всіх форм академічної науки є співтовариство членів академії, який об’єднує видатних учених і фахівців. Іншими складовими академічної науки, які забезпечують високу та всебічну освіченість та видатні наукові досягнення, є установи в яких працюють члени академій. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 1 (С. 77–83).

Інформація щодо оформлення договорів на виконання грантів НАН України

Інформація щодо оформлення договорів на виконання грантів НАН України

Наука

На веб-порталі «Наукова молодь НАН України» розміщено інформацію щодо оформлення договорів на виконання грантів НАН України дослідницьким лабораторіям/групам молодих вчених НАН України для проведення досліджень за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки за результатами конкурсу у 2018 році. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9 (С. 90–92).

Конкурс інноваторів Elephant Hackathon

Конкурс інноваторів Elephant Hackathon

Наука

Фонд підтримки науки в Україні Elephant Fund запрошує взяти участь у конкурсі зі створення або розвитку інноваційних наукових проектів Elephant Hackathon. Найкращі ідеї отримають гранти розміром до 1 млн грн. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9 (С. 41).