Заміщення наукових посад

Заміщення наукових посад

Кабінет Міністрів України визначив, як проходитиме конкурс на заміщення вакантних наукових посад державної наукової установи. Відповідна постанова була прийнята 23 травня цього року. У документі прописано порядок проведення конкурсу, єдиний для всіх наукових посад державних наукових установ і наукових підрозділів юридичної особи державної форми власності. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5 (С. 120–121).

ХІІ Всеукраїнський фестиваль науки

ХІІ Всеукраїнський фестиваль науки

Минулого місяця в Україні відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль науки, який вже став традиційним національним травневим науково-популярним святом. Фестиваль проводиться щороку з метою популяризації досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5 (С. 4–6, 47–54).

Атестація наукових працівників

Атестація наукових працівників

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: Державні премії України в галузі науки і техніки 2017 р.; обговорення нової редакції Положення про атестацію наукових працівників; конкурс на здобуття премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій; відзначення українських вчених премією Scopus Awards; ХІІ Всеукраїнський фестиваль науки та багато іншого.

НАН України: підсумки діяльності та завдання на наступний період

НАН України: підсумки діяльності та завдання на наступний період

Під час звітної сесії Загальних зборів НАН України представлено отримані минулого року результати фундаментальних і прикладних досліджень, проаналізовано проблеми звітного періоду й визначено основні завдання Академії щодо подальшого розвитку науки й наукового забезпечення інноваційного розвитку нашої держави. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (С. 63–77).

Науці потрібні жінки

Науці потрібні жінки

ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» оголошує про старт Премії «Для жінок у науці» задля сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), та заохоченню їх внеску в розвиток української науки. Українська премія є частиною глобальної програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці», мета якої полягає у підтримці та відзначенні талановитих жінок-науковців та заохоченні молодих жінок обирати наукові професії. Гасло програми – «Світу потрібна наука, а науці потрібні жінки». Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (С. 80–81).