Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (центральний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (центральний регіон)

30 квітня, відбувся черговий етап виборів до новостворених ОТГ. У цілому, за оцінками спостерігачів, вибори відбулися достатньо організовано, але не обійшлося й без певних ускладнень і порушень. Так, особлива ситуація з виборами до об’єднаних територіальних громад склалася на Черкащині, зокрема у м. Шпола.

Детальніше, про результати виборів 30 квітня в центральному регіоні України читайте в аналітичному огляді І. Рудя «Вибори ОТГ 30 квітня в центральних областях: результати, виборчий процес, оцінки експертів» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22 - 26).

Вітчизняна енергетика: основні тенденції

Вітчизняна енергетика: основні тенденції

Країна продовжує жити в складних умовах трансформації енергетичного ринку, пов'язаного з припиненням торгівлі з ОРДЛО. 11 травня Кабінет Міністрів втретє продовжив режим дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії ще на один місяць.

Детальніше, про основні тенденції у вітчизняній енергетичній сфері читайте в аналітичному огляді О. Рябоконя «Украинская энергетика в условиях черезвычайного положения: летние тенденции» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 54 - 63).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (західний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (західний регіон)

Останній день квітня 2017 р. був досить важливим для частини наших співвітчизників, а в певному сенсі також і для країни в цілому. У рамках реформи децентралізації в 47 об’єднаних територіальних громадах по всій Україні громадяни обирали собі місцеву владу, в тому числі і в західних областях.

Детальніше, про результати місцевих виборів в західних областях України читайте в аналітичному огляді М. Дем'яненка «Результати виборів 30 квітня 2017 р. у західних областях: політичний аспект)» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 5 - 10).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (південний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (південний регіон)

30 квітня в 47 нових об’єднаних громадах відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів. У південних областях України – відбулися вибори до 12 ОТГ.

Детальніше, про результати місцевих виборів у південних областях, читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко «Партійний спектр Південного регіону України у світлі виборів у об’єднаних територіальних громадах 30 квітня» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 10 - 16).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (східний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (східний регіон)

У країні триває реформа децентралізації, одним з ключових елементів якої є формування нової системи самоврядування. У неділю, 30 квітня, відбувся черговий етап виборчого марафону в новостворених об’єднаних територіальних громадах України.

Про підсумки місцевих виборів у східному регіоні, читайте в аналітичному огляді М. Закірова «Політичні підсумки виборів місцевих голів і депутатів у об’єднаних територіальних громадах Сходу України» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 16 - 22).