Вебінар "Альтернативна та додаткова комунікація вдома"

Вебінар "Альтернативна та додаткова комунікація вдома"21 квітня 2020 р. з 16:30 до 18:00 відбудеться вебінар "Альтернативна та додаткова комунікація вдома. Пізнаємо оточення, навчаємося спілкуватись та читати за піктограмами".

Вебінар проводиться в рамках соціального партнерства, ініційованого ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» спільно з соціальним підприємством «ДивоГра».

Під час вебінару ви дізнаєтесь:

1. Для чого потрібні піктограми дитині з РАС.

2. Розвиваємо мовлення за допомогою піктограм: ігри та книги.

3. Мовлення: перші слова, ехолалія, перші речення.

4. Розуміння прочитаного (розуміння мовлення) - найважливіше для розвитку дитини.

5. Для чого потрібні книги? Як ми пізнаємо світ і що потрібно знати дитині з РАС.

6. Будуємо діалоги.

Реєстрація учасників за посиланням.

Дізнатися більше про курс вебінарів можна тут.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві»4-5 червня 2020 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві».

Основні питання, які розглядатимуться на Конференції:

- Освітянські бібліотеки України як центри науково-методичної та інформаційно-бібліографічної підтримки та створення власних інформаційних ресурсів.
- Розвиток бібліотек освітніх установ різного рівня та підпорядкування в умовах «суспільства знань».
- Сучасні та перспективні послуги бібліотек на підтримку неформальної освіти дорослих.

Науково-практична інтернет-конференція «Сучасні завдання та пріоритети діяльності бібліотек вищих навчальних закладів: шлях інновацій»

Науково-практична інтернет-конференція «Сучасні завдання та пріоритети діяльності бібліотек вищих навчальних закладів: шлях інновацій»15-19 червня 2020 р., м. Ужгород на базі Наукової бібліотеки Ужгородського національного університету відбудеться Науково-практична інтернет-конференція «Сучасні завдання та пріоритети діяльності бібліотек вищих навчальних закладів: шлях інновацій». Питання конференції:

1. Інноваційний розвиток вузівських бібліотек України: пошук нових форматів.

2. Бібліотечно-інформаційний ресурс як шлях до перетворення бібліотеки в потужний інформаційний центр.

3. Наукові комунікації бібліотеки як запорука інноваційного досвіду в галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

4. Розвиток електронних бібліотечно-інформаційних технологій як складова іміджу сучасної бібліотеки.

5. Аналітика публікаційної активності науковця та її значення в   інституційній політиці вузу.

6. Кібербезпека інформаційних комунікацій – нагальне завдання для бібліотек.

7. Інноваційно-методична робота бібліотек як підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників.

Публікація матеріалів безкоштовна.

Реєстрація учасника конференції до 19 червня 2020 року.

Робочі мови: українська, англійська, російська.

Для реєстрації потрібно заповнити анкету учасника,

Більше інформації тут.

II Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення»

II Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення»1-2 жовтня 2020 р. відбудеться 2-а Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», на території Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Конференція розрахована на керівників та провідних фахівців бібліотек, інформаційних, освітніх та соціокультурних установ.

Детальніше можна ознайомитись на сайті.

ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу» (8-9 квітня 2020 р.)

8-9 квітня 2020 року у приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого відбудеться ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу». Детальніше тут.

Напрями роботи конференції:

 • бібліотеки і соціально-гуманітарний розвиток суспільства;
 • публічні бібліотеки як інформаційні та соціокультурні центри громад;
 • бібліотеки і подолання  цифрової нерівності у суспільстві;
 • роль бібліотек у формуванні цілісного інформаційно-культурного простору;
 • бібліотеки як платформи для забезпечення прав громадян на  інформальну освіту.

Організатор заходу –  Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

До 12.03.2020 р. необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку для участі у конференції (зразок-форма у вкладенні).

IІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення» (2-3 квітня 2020 р.)

IІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення» (2-3 квітня 2020 р.)2-3 квітня 2020 р. у приміщенні Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за сприянні установи та співорганізатора ВГО Української бібліотечної асоціації відбудеться 2-га Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення».

Інформаційний лист

ХXІІ Міжнародна науково-практична конференція «Геополітика та Церква: місце України та глобальній релігійній мапі світу» (27-28 березня 2020 р.)

27-28 березня 2020 р Українська бібліотечна асоціація спільно з Українським католицьким університетом проведуть ХXІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Геополітика та Церква: місце України та глобальній релігійній мапі світу». Плануються піднімати питання Українського православ’я, а також Чи можемо ми говорити про належність України виключно до однієї з типів конфесійних макроугруповань? Яке місце України на світовій релігійній мапі? Які впливи українські церкви мають на свої конфесійні традиції та яку користь це може принести українському суспільству?

Для участі в конференції потрібно оформити заявку, подати електронний варіант матеріалів доповіді (тези або статтю) на e-mail оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Дедлайн: 1 березня 2020 року.

Х Ювілейна міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення» (25 - 28 лютого 2020 р)

25 - 28 лютого 2020 р. буде проводитись Х Ювілейна міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення» за сприянням ВГО Української бібліотечної асоціації та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв .

Серед основних питань конференції – розвиток бібліотечної освіти в контексті розвитку бібліотечної справи та міжнародних бібліотечних трендів; сучасні проблеми діяльності вітчизняних бібліотек та їх вплив на формування контенту програм з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників; нові підходи до підготовки інформаційно-бібліотечних фахівців, нові тренінгові програми для РТЦ тощо.

Термін подання реєстраційних форм для участі – до 20 січня 2020 р.

Термін подання текстів публікацій – до 5 лютого 2020 р.

VI Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки»

VI Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки». Тематичні напрямки роботи конференції:

 • Теоретичні тра історичні аспекти дослідження культури;
 • Культурне співробітництвол і процеси євроінтеграції;
 • Процеси та персоналії соціокультурного розвитку Миколаїівщини: історія та сучасність;
 • Дослідження в галузі прикладної культурології: професійно-мистецькі, дозвіллєві, туристичні, бібліотечні, музейні та інші соціально-культурні практики.
 • Сучасна культурна політика та менеджмент в культурі;
 • Студентські культурологічні студії.

Охочі взяти участь у конференції мають до 5 березня 2020 р. подати заяву, та мають змогу до 17 березня 2020 р. надіслати тези доповіді.

Додаток до конференції

Міжнародна наукова конференція "Інформація, комунікація і управління знаннями в глобалізованому світі" (14-16 травня 2020 р.)

Міжнародна наукова конференція "Інформація, комунікація і управління знаннями в глобалізованому світі" (14-16 травня 2020 р.)Міжнародна наукова конференція "Інформація, комунікація і управління знаннями в глобалізованому світі" відбудеться 14-16 травня 2020 р. в Київському національному університеті культури і мистецтв.

Напрями роботи конференції:

- Інформація, комунікація і суспільний розвиток: теоретичні аспекти і сучасні практики.
- Документно-інформаційні інститути в системі соціальних комунікацій: завдання, тренди, технології.
- Когнітивний вимір соціальних комунікацій: інформаційна аналітика.
- Інформаційно-бібліотечна та архівна освіта: виклики і рішення.

Інформаційний лист

Information letter

Дедлайн подачі заявок на участь: 15 квітня 2020 р.