Пенсійна реформа: очікування від нового Уряду

Питання реформування пенсійної системи – одне з найскладніших, тому, що тягар не забезпечених накопиченнями пенсійних виплат є дуже складним для нашої економіки. Детальніше про перспективи та плани на 2020 рік щодо пенсійної реформи в Україні у коментарі Л. Дем’яненко до Випуску 4 огляду ЗМІ «Стратегія сталого розвитку України – 2030».

Пандемія COVID-19 в Україні: «несподіванка» чи випробування на міцність

Пандемія COVID-19 в Україні: «несподіванка» чи випробування на міцністьВже на середину березня пандемія коронавірусу наздогнала і Україну. Як і більшість країн Європи, ми виявилися не готовими до такого виклику. Життя практично зупинилося, експерти говорять про світову економічну кризу, а отже – високий рівень безробіття. Детальніше про перебіг пандемії COVID-19 в Україні у збірці аналітичних коментарів із онлайн-ЗМІ О. Трохименко до Випуску 5 огляду ЗМІ «Стратегія сталого розвитку України  – 2030».

Реформа адміністративно-територіального устрою: плани та перспективи

Реформа адміністративно-територіального устрою: плани та перспективиРеформа адміністративно-територіального устрою визнана найбільш успішною за роки після революції як європейськими експертами, так і українськими громадянами. На минулому тижні завершено основний етап. Тому децентралізація виходить на фінішну пряму. Тож чи стануть перспективні плани – основою нового адміністративно-територіального устрою України базового рівня? Про це детальніше у коментарі Л. Дем’яненко до Випуск № 8 огляду ЗМІ «Стратегія сталого розвитку України – 2030».

Ювілейний Давос 2020 та його основні теми

Ювілейний Давос 2020 та його основні темиЦьогорічний Всесвітній економічний форум у Давосі, що відбувся 21–24 січня 2020 року став уже ювілейним – п’ятдесятим. Зважаючи на екологічні проблеми та виклики планети, основною темою форуму став клімат. Задля пошуку потенційних інвесторів, на форум завітала і делегація із України. Детальніше  про перебіг ювілейного Всесвітнього економічного форуму 2020 у збірці аналітичних коментарів із онлайн-ЗМІ О. Трохименко до Випуску 1 огляду ЗМІ «Стратегія сталого розвитку України  – 2030».

Ефективна приватизація – один із ключових пріоритетів на 2020 рік

Ефективна приватизація – один із ключових пріоритетів на 2020 рікНаразі приватизація є одним із пріоритетних завдань Уряду, визначених у Програмі діяльності Уряду. Держава володіє трохи більше ніж 3,5 тисячами підприємств, і лише половина із них працює. Ефективна приватизація дала б змогу виправити цю ситуацію, адже очікуваного фінансового результату від приватизації за попередні всі роки досі так і не було. Детальніше про плани на 2020 рік щодо приватизації держпідприємств у коментарі Л. Дем’яненко до Випуску 106 (159) огляду ЗМІ «СТРАТЕГІЯ – 2020» практика суспільних перетворень.