Українських молодих вчених запрошують проводити дослідження у вишах Японії

Українським молодим вченим, які вивчають природничі науки, інженерію або медицину, пропонують податися на участь у стипендіальній програмі Міжнародного фонду Мацумае (Японія). Стипендіати отримають можливість проводити дослідження у японських вишах, наукових центрах або компаніях.

Загалом у межах фонду виділено 20 стипендій. Тривалість стажування становить від 3 до 6 місяців (з квітня 2021 року до березня 2022 року)

2020 Дослідницькі гранти "Голодоморскій науково-освітній консорціум" (Торонто)

2020 Дослідницькі гранти "Голодоморскій науково-освітній консорціум" (Торонто) Науково-освітній консорціум «Голодомор» (HREC) оголошує конкурс наукових грантів 2020 року. Гранти призначені для підтримки досліджень, які розширюють наші знання і розуміння Голодомору; публікування і переклад результатів досліджень; консервація матеріалів; організація і участь в наукових форумах. Приклади досліджень, які можуть бути підтримані, включають політику іноземних урядів під час колективізації і Голодомору; доля різних груп, які проживають в Україні (етнічних, соціальних і т. д.); громади діаспори та їх рід в радянській Україні; і Голодомор на національному та регіональному рівнях (наприклад, області, райони, села). Розмір грантів для фізичних осіб не буде перевищувати 7 000,00 канадських доларів, при цьому більшість грантів в останні роки варіювалося від 1 000 до 3 000 канадських доларів.

Заявки слід подавати через портал CIUS Awards до 1 березня 2020 р.

Для отримання додаткової інформації.

ООН оголошує грант для розвитку бібліотек на сході України

ООН оголошує грант для розвитку бібліотек на сході України. Детальніше інформацію про програму оон із відновлення і розбудови миру, вимоги до учасників конкурсу та території реалізації конкурсу, опис завдання та очікувані результати конкурсу, вимоги до співфінансування та тривалість проєкту та оцінку проектих пропозицій можна дізнатись на сайті .

Дедлайн: 1 березня 2020 року.

Конкурс на тримання Премії Верховної Ради України для молодих учених

Конкурс на тримання Премії Верховної Ради України для молодих учених Верховної Ради України оголошує конкурс на отримання - Премії для молодих учених. Претендувати на отримання Премії можуть науковці до 35 років (доктори наук до 40 років), що мають вагомі наукові здобутки в проведенні фундаментальних та/або прикладних досліджень. Номінувати можна як одного вченого, так і колектив авторів – максимум з 4 осіб.

Дедлайн: 1 березня 2020 року.

Конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених

Конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених Кабінет Міністрів України оголошує конкурс на здобуття стипендій  для закладів вищої освіти системи МОН, МОЗ, національних галузевих академій наук, Державного космічного агенства, Укркоопспілки.

Дедлайн: 10 березня 2020 року.