Гуманітарний інститут на базі кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету 7–9 квітня 2015 р. проводить Міжнародну науково-практичну конференцію  «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», що має на меті розглянути комплекс проблем, пов’язаних з роботою архівних, музейних та бібліотечних установ у справі збереження та доступу до національної спадщини, на різних носіях інформації. Особлива увага приділена збереженню електронних записів, їх пошуку та використанню, забезпеченню соціально-етичних норм в роботі з цифровою спадщиною.

Заплановано роботу наступних наукових секцій:

Секція 1. Архівні, бібліотечні та музейні установи як осередки національної пам’яті.

Секція 2. Веб-сайти архівних, бібліотечних та музейних установ: структура, засади створення, забезпечення доступу до національної спадщини та її зберігання.

Секція 3. Архіви і суспільство.

Секція 4. Цифрова історико-культурна спадщина : нові технології та проблеми збереження

Секція 5. Етичні засади збереження історико-культурної спадщини на різних носіях інформації.

Секція 6. Збереження історико-культурної спадщини в умовах техногенних катастроф.

Секція 7. Соціально-педагогічні засади підготовки фахівців в галузі архівної справи, документознавства та інформаційної діяльності.

Мови конференції:  українська, англійська, французька, російська.

Форми участі: очна, заочна.

Для участі у конференції необхідно подати заявку до 25 січня 2015 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «СONF-2015» (Додаток 1).

До 10 лютого 2015 р – на адресу оргкомітету надіслати тези доповіді оформлені у відповідності з вимогами (Додаток 2 в окремому файлі).

Заплановано видання матеріалів конференції до початку роботи конференції.

Статті, які не відповідають вимогам оформлення, до друку не приймаються.

Редколегія Оргкомітету залишає за собою право відхилити матеріали, що подані невчасно або не відповідають вимогам та на редакційні виправлення.

Оргвнесок становить 150 грн. (м. Київ 03058, для поштового переказу, до відома Ількова Оксана Григорівна).

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: 03058, Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, кафедра історії та документознавства, кім. 8-602, 8-608;   тел. +38(044)406-73-00; +38(044)406-77-02 та за електронними адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ОРГКОМІТЕТ