Вітальний лист президенту Л. Д. Кучмі від Українського Конгресового Комітету Америки за підписом президента УККА Аскольда Лозинського (м. Вашингтон, США. 3 липня 1996 р.)


Вітальний лист від представників української громади в Бразилії за підписом Президента Українсько-Бразилійської Центральної Репрезентації Йосипа Вельгача Юніора (м. Куритиба, Бразилія. 13 липня 1996 р.)


Вітальний лист від Наукового товариства ім. Шевченка  за підписом голови Леоніда Рудницького та секретаря організації Лариси Онишкевич (м. Нью-Йорк, США. 10 липня 1996 р.)


Вітальний лист від Конференції Українських Пластових Організацій – КУПО (Австралії, Аргентини, Великобританії, США, Канади, Німеччини, Польщі, Словаччини, України) за підписом Голови ГПБ (Головної Пластової Булави – виконавчого органу КУПО) Юрія Слюсарчука та генерального секретаря Людмили Дпрмограй (м. Нью-Йорк, США)


Вітальний лист від Київського крайового братства ОУН-УПА (12 липня 1996 р.)


Лист від Злученого українського американського допомогового комітету за підписом голови комітету д-р Олександера Білика та секретаря д-р Наталії Пазуняк (м. Філадельфія, США. 18 липня 1996 р.)


Вітальний лист на ім’я посла України у США Юрія Щербака з нагоди прийняття української Конституції від членок Українського Золотого Хреста у ЗСА (Злучені Стейти Америки, або США) за підписом голови Управи УЗХ Наталії Іванів і секретаря Анни Стародуб (м. Чикаго, США. 28 липня 1996 р.)