Стратегія сталого розвитку України − 2030Довгоочікуване затвердження Національної економічної стратегії-2030, отримання Україною вакцин для подолання коронавірусу, початок індексації пенсій, святкування річниць народження Тараса Шевченка та Лесі Українки − все це знайшло своє відображення на сторінках 20 випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Стратегія сталого розвитку України − 2030». Переглянувши наш збірник, ви дізнаєтеся, як українці записуються на вакцинацію, які саме претензії має до І. Коломойського прокуратура США та в якому дуже відомому місті Італії нещодавно відкрили пам’ятник Кобзарю.Аналітичний коментар, розміщений у випуску, знайомить з думками експертів щодо доцільності  та можливих наслідків проведення референдумів в Україні.

Спеціальний розділ присвячений подіям на східних територіях нашої держави та проблемам, які постають перед переселенцями з Криму та Донбасу.

Детально ознайомитися з повним випуском можна за посиланням:

Стратегія сталого розвитку. Випуск 20. 80 с. URL: http://nbuviap.gov.ua/images/praktuka_susp_peretvoren/
2021/20.pdf

Джерело: інформаційно-бібліографічний бюлетень «Стратегія сталого розвитку України - 2030» інформаційно-аналітичного відділу Фонду Президентів України.