Стратегія сталого розвитку України – 2030Випуск 18 інформаційно-аналітичного бюлетеня «Стратегія сталого розвитку України − 2030», підготований співробітниками інформаційно-аналітичного відділу ФПУ, є стислим викладенням найактуальніших подій, що сталися в Україні за останні три тижні. Матеріали бюлетеня дають змогу не тільки швидко осягнути, чим жила наша країна, але також ознайомитися з думками кваліфікованих фахівців-експертів з найрізноманітніших питань, зрозуміти, як певні події відбилися у соціальних мережах, або отримати дрібку позитиву, дізнавшися про конструктивні починання в окремих регіонах України.Спеціальний розділ присвячений подіям на східних територіях нашої держави та проблемам, які постають перед переселенцями з Криму та Донбасу.

«Гаряча» тема номера − окреслення можливого впливу на події в Україні президентства Джо Байдена (див. «Аналітичний коментар» і «Прогнози»).

Детально ознайомитися з випуском можна за посиланням:

Стратегія сталого розвитку України - 2030. Випуск 18. 98 с. URL: http://nbuviap.gov.ua/images/praktuka_susp_peretvoren/
2020/18.pdf

Джерело: інформаційно-бібліографічний бюлетень «Стратегія сталого розвитку України - 2030» інформаційно-аналітичного відділу Фонду Президентів України.