Інститут президентства в зарубіжних ЗМІВ 11 випуску бюлетеня подано реферативну та аналітичну інформацію щодо резонансних подій в діяльності президентів країн світу за листопад 2020 р., представлених впливовими зарубіжними ЗМІ. Найбільш широко обговорюваними стали результати президентських виборів у США та протистояння між Джо Байденом, переможцем президентських виборів, і чинним президентом США Дональдом Трампом, який відмовляється визнати поразку. Чи є у чинного президента план дій, щоб змінити результат голосування, яким буде президентство Джо Байдена? Про це йдеться в коментарях американських та західних аналітиків.Не обійшли увагою світові масмедіа стосунки Президента України Володимира Зеленського та Конституційного суду. Як і чому виникла криза, чи справді Володимир Зеленський не знав про підготовку рішення Конституційного суду, які наслідки для влади матиме конституційна війна – розбиралися оглядачі зарубіжних таблоїдів. Шпальти світових ЗМІ рясніють заголовками щодо імпічменту президента Перу Мартіна Віскарри. Чи справедливі звинувачення президента у хабарництві, чому в країні розпочалися масові акції проти відсторонення від посади експрезидента, хто займе посаду тимчасового президента країни? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у реферативних матеріалах, інформаційній графіці та ґрунтовному аналізі політичних, економічних, духовних процесів функціонування інституту президентства та іміджевих оцінках діяльності окремих президентів країн світу за означений період.

Детально ознайомитися з випуском можна за посиланням:

Інститут президентства в зарубіжних ЗМІ. Випуск 11. 91 с. URL: http://nbuviap.gov.ua/images/instutyt_prezudentstva_v_zarubignuh_
zmi/2020/11.pdf

Джерело: інформаційно-реферативний бюлетень «Інститут президентства в зарубіжних ЗМІ» відділу організації та використання документального фонду Фонду Президентів України.