Україна у відгуках зарубіжної пресиПідготовлено 22 випуск інформаційно-бібліографічного бюлетеня «Україна у відгуках зарубіжної преси», який охоплює огляд світових інформаційних джерел за період з 15 по 30 листопада 2020 р. У номері містяться тематично згруповані бібліографічні матеріали зарубіжних ЗМІ щодо актуальних подій у суспільно-політичному житті України. Випуск присвячено основним актуальним подіям в Українській державі через призму їх сприйняття зарубіжними оглядачами, а саме: результатам другого туру виборів міських голів; реалізації Програми відновлення в рамках кредитування України; розгляду парламентом законопроєкту, який регламентує поводження з військовополоненими й інтернованими особами в особливий період; впровадженню урядом країни карантину «вихідного дня» в рамках антипандемічних заходів тощо. У номері: інтерв’ю новобраного президента Молдови Майї Санду щодо розвитку українсько-молдовських відносин, прогностична інформація про українсько-американські стосунки після обрання Джо Байдена президентом США, аналітичний огляд геополітики ХХІ ст. у річницю Помаранчевої революції в Україні, роздуми фахівців над питаннями екологічного колапсу на Донбасі в результаті підтоплення шахт та забруднення води, експертні оцінки наслідків для України після введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік-2», огляд думок вітчизняних аналітиків щодо стану українсько-угорських відносин у контексті українських мовних законів та ін.

Детально ознайомитися з випуском можна за посиланням:

Україна у відгуках зарубіжної преси. Випуск 22 (128). 50 с. URL: http://nbuviap.gov.ua/images/ukraina_y_vigykax/2020/22.pdf

Джерело: інформаційно-бібліографічний бюлетень «Україні у відгуках зарубіжної преси» відділу організації та використання документального фонду Фонду Президентів України.