Онлайн-конференція «Альтернативна та додаткова комунікація у цифрову епоху»

Онлайн-конференція «Альтернативна та додаткова комунікація у цифрову епоху»2 квітня відбулась онлайн-конференція ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» на тему: «Альтернативна та додаткова комунікація у цифрову епоху для соціальної інтеграції людей з розладами спектра аутизму і порушеннями мовлення».

До онлайн-конференції долучилось понад 120 учасників, серед них журналісти з різних міст України. Під час конференції експерти – психологи, представники медіа, державних установ, громадських організацій та бізнесу ділилися власним професійним досвідом та практичними порадами.

Спікерами на конференції були : Ліна Кущ, перший секретар Національної спілки журналістів України; Анна Усатенко, керівник соціального підприємства «ДивоГра»; Євгенія Панічевська, голова БФ «Асоціація батьків дітей з аутизмом»; Влада Барсукова, головний редактор журналу «Мой ребенок»; Оксана Кривоногова, кандидат психологічних наук, голова ГО "Одеська обласна організація медико-психолого-педагогічної допомоги "Здорове суспільство" та ін.

Серед спікерів були також Тетяна Сахарук, голова правління Мережі Глобального договору ООН, яка зазначила, що Україна працює над досягненням Цілей сталого розвитку, які вся світова спільнота визначила для виконання до 2030 року. Ціль №10 визначає рівність – яка закликає заохочувати активну участь усіх людей у соціальному, економічному і політичному житті незалежно від їхнього віку, статі, інвалідності тощо….

Також проінформувала про, що «Глобальний договір ООН» в Україні запустив онлайн платформу IT Nation – https://www.facebook.com/search/top/?q=itnation_2020&epa=SEARCH_BOX, яка дозволяє отримати безкоштовну освіту у сфері IT та отримати нову професію, в тому числі, і людям з розладами спектру аутизму.

І Оксана Бруй, директор науково-технічної бібліотеки в КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка підкреслила, що «…Через бібліотеки поширюється інформація про аутизм та всі дотичні питання. Бібліотеки є майданчиками для дискусії та платформами для рішень подолання викликів, які стоять перед людьми з аутичними розладами. Бібліотекарі безпосередньо щодня працюють з такими людьми... В Українській бібліотечній асоціації діє Cекція «Бібліотека – на допомогу особам з інвалідністю та людям похилого віку», бібліотеки мають певний досвід, і ми готові до співпраці.

Детальніше ознайомитись з матеріалами конференції можна за посиланням.