Онлайн-курс «Бібліотека – відкритий публічний простір»

Онлайн-курс «Бібліотека – відкритий публічний простір»Онлайн-курс для вашого професійного розвитку «Бібліотека – відкритий публічний простір» створений за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Курс орієнтований на працівників невеликих бібліотек (міських, районних, сільських), які щиро прагнуть зробити свою бібліотеку сучасною і відкритою для різних категорій користувачів.

Онлайн-курс «Бібліотека – відкритий публічний простір»Складається з 5-ти основних тем:

1. Бібліотека як система: сучасне призначення бібліотек, основні складові – приміщення, ІТ, традиційні та нові послуги; хто такий сервісний бібліотекар, навчання для бібліотекарів.

2. Бібліотека як простір: маленькі ідеї для великих змін, еко-бібліотека, стандарти та новий дизайн, приклади успішних дизайнерських рішень.

3. Бібліотека - доступ до інформації та знань: друковані та електронні видання; джерела для отримання якісних новин, освіти та розвитку, офіційної інформації; підтримка академічної доброчесності та інтелектуальне дозвілля.

4. Бібліотека - місце зустрічей: традиції та новації, що таке «третє місце» та як створити у ньому комфорт і затишок, як провести подію в бібліотеці, як залучити друзів та волонтерів.

5. Бібліотека - адвокація та комунікація: як комунікувати про себе світу (ключові повідомлення, ЗМІ та цифрові комунікації), що таке адвокаційна кампанія та як її проводити.

Після завершення слухачі отримують сертифікат, в якому зазначається кількість годин курсу.

Курс доступний за посиланням.