Літня школа "Соціальна думка Митрополита Андеря Шептицького"

Літня школа "Соціальна думка Митрополита Андеря Шептицького"Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету запрошує Вас взяти участь у Х Літній школі "Соціальна думка Митрополита Андеря Шептицького", що відбудеться 29 червня – 5 липня 2020 року у м. Львів.

Мета програми – глибше ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті.

Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лекторами, дискусії та обговорення у малих групах.  Частими лекторами цієї літньої школи є провідні науковці та суспільні діячі: Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Ліліана Гентош, Тарас Возняк, Олег Турій та інші.

До участі у навчанні запрошуються студенти, аспіранти та викладачі гуманітарних студій, вчителі, журналісти, мирянські та громадські активісти, а також усі, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення (незалежно від фаху та релігійно-конфесійної приналежності).

Організатори покривають фінансові витрати на проживання та харчування учасників, а також виготовлення матеріалів семінару. Транспортні витрати на добирання до місця проведення літньої школи та повернення додому покривають самі учасники.

Реєстраційний внесок учасника 500 грн. сплачується у день приїзду.

Учасники проживатимуть у Львівській духовній семінарії Святого Духа, а заняття відбуватимуться у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицького університету з 26 червня по 3 липня 2016 року.

Обов’язковою умовою зарахування на навчання є мотиваційний лист та анкета.

Остання дата прийому документів: 16 травня 2016 р

Детальніше з умовами можна ознайомитись на сайті.