МОН пропонує для громадського обговорення Проєкт змін до переліку органів ліцензування, затвердженого постановою КМУ від 5 серпня 2015 р. № 609

МОН пропонує для громадського обговорення Проєкт змін до переліку органів ліцензування, затвердженого постановою КМУ від 5 серпня 2015 р. № 609. Проєкт спрямований на приведення у відповідність зазначеного акта до нової редакції Закону України «Про освіту» (після набрання чинності 16.01.2020 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти»), зокрема, на виконання статті 67 Закону України «Про освіту», якою визначено, що центральний орган виконавчої влади із забезпечення якості здійснює ліцензування освітньої діяльності у сферах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта просимо надсилати до 18 березня 2020 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Детальніше на сайті.