Відділ оперативної інформації – науково-дослідний і науково-прикладний структурний підрозділ Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади (СІАЗ) НБУВ, створений у 2002 році.

Діяльність відділу полягає у підготовці інформаційно-аналітичної продукції на базі використання оперативної інформації електронних і друкованих ЗМІ, всіх видів фондів НБУВ, а також масивів суспільно значущої електронної інформації глобального інформаційного простору.

Серед пріоритетних напрямів розвитку відділу – удосконалення дистантного обслуговування користувачів на основі використання новітніх інформаційних технологій, зокрема передових методів моніторингу, обробки й доставки інформації, посилення аналітичної і прогнозної складової в інформаційно-аналітичних матеріалах.

Інформаційно-аналітичні видання

Шляхи розвитку української науки

Інформаційно-аналітичний бюлетень матеріалів ЗМІ, у якому висвітлюються проблеми підвищення ефективності наукової діяльності,  реформування української науки, подається інформація про здобутки вітчизняної науки та висвітлюється досвід розвитку наукових досліджень за рубежем. Видається щомісяця.

Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки

Інформаційно-аналітичний бюлетень інтернет-ресурсів, у якому представлені матеріали з питань розвитку соціальних мереж, їх взаємодії з бізнесом, проблеми захисту даних, вплив мереженого спілкування на особистість, а також проблеми суспільної безпеки. Виходить двічі на місяць.

Проблеми інформатизації

Інформаційно-аналітичний бюлетень. Висвітлюються питання розвитку інформаційних технологій, соціальних інформаційних комунікацій, забезпечення інформаційного суверенітету, організації захисту інформаційних ресурсів.       

Співробітники

Контактна інформація:

Голосіївський просп., 3,
1-й поверх, к. 102.
+38 (044) 525-6103
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
9.00 - 17.30 (понеділок – п'ятниця)