Презентація фотопроекту австрійського фогографа-графіка Петера Лаглера  «Будинок риби та шоколаду» Рибальське село Ізола на території сучасної Словенії було центром виробництва середземноморських сардин з власним великим флотом тральщиків.

У 1984 році одна з фабрик - Arrigoni – забезпечувала роботою  на виробництві та упаковці  своєї продукції понад 1000 місцевих людей !

І саме ця фабрика чотири роки тому припиняє своє виробництво і звільняє всіх своїх працівників.

Відтоді промисловий комплекс зазнає руйнувань та часткового занепаду.

Незважаючи на заборону через часткову зруйнованість і тим самим небезпечність для відвідування комплексу, австрійський фотограф Петер Лаглер понад 20 разів впродовж року вирушав туди зі своєю камерою і створив унікальне документальне зібрання фотографій про цей «втрачений простір».  Кожна робота з циклу несе в собі абсолютно неповторний стиль Майстра.

В наші дні комплекс майже повністю зруйновано. Головний цех – стерто з лиця землі. А невеликі залишки приміщень огороджені масивним парканом. Фабрика Arrigoni  та її архітектурна історія відійшли у небуття….

Київ було обрано першим серед інших міст світу для презентації цього проекту.

Твори автора виставлялися у Мистецькому центрі «Шоколадний будинок», який має унікальну історію та архітектурну довершеність, що перебували в гармонії з мистецькою довершеністю робіт Петера Лаглера.

З виставкою робіт Майстра  можна ознайомитися 06 листопада 2018 р. о 17.15 за адресою: просп. Голосіївський, 3.

Австрійська бібліотека в НБУВ
Фото з персональної веб-сторінки Петера Лаглера