Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сферіАктуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері

Інформаційно-аналітичний дайджест

Аналітичний дайджест покликаний надати  інформацію про проблеми інтелектуальної власності, що є надзвичайно актуальними в контексті інтеграції України в Європейське співтовариство. Призначення дайджесту – ознайомлення широкого кола фахівців у сфері інтелектуальної власності, а також і всіх користувачів, які цікавляться цією проблематикою, з інформаційними джерелами мережі Інтернет та новими надходженнями до фондів НБУВ (монографії, автореферати дисертацій, підручники, збірники наукових праць, матеріали міжнародних конференцій, статті з періодичних видань), що висвітлюють сучасні  проблеми права інтелектуальної власності в Україні та за кордоном.

Ознайомитися з літературою із фондів НБУВ та онлайновими інформаційними ресурсами можна за адресою: проспект Голосіївський, 3, м. Київ.

Заснований Відділом з охорони інтелектуальної власності Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського у 2016 р. Видається щомісяця. Відповідальний редактор О. Кириленко. Упорядник Л. Литвинова. Дизайн обкладинки О. Саприкін. Адреса редакції: НБУВ, просп. Голосіївський, 3, Київ, 03039, Україна. Тел. (044) 524-19-92. E-mailnbuvdpip@ukr.net.

2019: №1 (січень) №2 (лютий) №3 (березень) №4 (квітень) №5 (травень) №6 (червень) №7 (липень) №8 (серпень) №9 (вересень) №10 (жовтень)

2018: № 1 (січень) № 2 (лютий) № 3 (березень) № 4 (квітень)
№ 5 (травень) № 6 (червень) № 7 (липень) № 8 (серпень) 
№ 9 (вересень) № 10 (жовтень) № 11 (листопад) № 12 (грудень)

2017: № 6 (червень) № 7 (липень) № 8 (серпень) 
№ 9 (вересень) № 10 (жовтень) № 11 (листопад) № 12 (грудень)