Кібербезпека в інформаційному суспільстві

Інформаційно-аналітичний дайджест

Аналітичний дайджест покликаний надати інформацію з питань кібербезпеки, що є надзвичайно актуальними в контексті розвитку інформаційного суспільства, зростання кіберзлочинності, використання засобів кібертероризму у гібрідних війнах та необхідності розбудови системи забезпечення кібернетичної безпеки України відповідно до визначених стратегічних напрямків з урахуванням тенденцій розвитку кіберпростору, сучасних викликів та загроз його безпеці. Призначення дайджесту – ознайомлення широкого кола фахівців у сфері кібербезпеки, а також і всіх користувачів, які цікавляться цією проблематикою, з інформаційними джерелами мережі Інтернет та новими надходженнями до фондів НБУВ (монографії, автореферати дисертацій, підручники, збірники наукових праць, матеріали міжнародних конференцій, статті з періодичних видань), що висвітлюють сучасні проблеми кібербезпеки в Україні та за кордоном.

Заснований Науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України та Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського у 2017р. Видається щомісяця. Відповідальний редактор О. Довгань. Упорядники О. Довгань, Л. Литвинова, С. Дорогих. Дизайн обкладинки С. Дорогих.

2019: № 1 (січень) № 2 (лютий) № 3 (березень) № 4 (квітень) № 5 (травень) № 6 (червень) № 7 (липень) № 8 (серпень) № 9 (вересень)

2018: № 1 (січень) № 2 (лютий) № 3 (березень) № 4 (квітень) № 5 (травень) № 6 (червень) № 7 (липень) 

№ 8 (серпень) № 9 (вересень) № 10 (жовтень) № 11 (листопад)
№ 12 (грудень)

2017: № 9 (вересень) № 10 (жовтень) № 11 (листопад) 
№ 12 (грудень)