ХVII Мiжнародний фiнансовий форумШановнi колеги!

Від імені Центру бізнес-стратегій «Перспектива» та Ліги страхових організацій України запрошуємо вас до участі в XVII-му Міжнародному фінансовому форумі, який проходитиме 13-16 вересня 2017 року у м.Одеса.

У програмі  XVII-го Форуму станом на 01.07.2017 р. передбачено три тематичні конференції, три круглі столи і два майстер-класи, на яких вже зголосились виступити 38 спікерів з восьми країн (див. програму). Наповнення програми продовжується.
Основні теми: стан міжнародних фінансових ринків, актуальні питання законодавства і держрегулювання у сфері страхування, проблеми, тенденції, тренди і технологічні інновації в окремих видах страхування, формування і управління страховими резервами, діяльність основних категорій суб’єктів страхового ринку, інструменти стратегічного менеджменту та ін.

Регламент  Форуму з перелiком питань та доповідачів і  бланк заявки на участь знаходяться у вкладених файлах.

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація учасників вже розпочалась. Заповнені заявки відправляйте на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ваші побажання і пропозиції щодо участі та важливих питань для розгляду на Форумі просимо надсилати до Центру бізнес-стратегій «Перспектива».

КОНТАКТНI ДАНI ОРГАНIЗАТОРIВ: 
Україна, м. Київ, Центр бізнес-стратегій “Перспектива” 
Ukraine, Kyiv, Business Strategy Center “Perspektiva” 
Tel./fax:+38 044 406 65 55 -multi channel 
hot-line:  +38 067 540 01 02 
e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cbs.org.ua

Програма Форуму

Лист-запрошення

Заявка